Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně
Registrace: 23.4.2016
Komentářů: 20, score 0.2 | Svět hardware: 160/0.2 | TV Freak: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 16.8.2022 s hodnocením +3:
Nechci vám kazit náladu a brát iluze,ale...Kanárské ostrovy 95% mobil,občas nějaký ultrazoom a LEVNÝ Panasonic či Olympus typu Pen.FF zanedbatelné množství,spíše nějaké starší zrcadlovky Canon,Nikon.
Kolega přijel z Neapole a říkal to samé.Chtěl něco nakoupit ve Vídni a skoro všechny kamenné speciální obchody s foto již neexistují.Max.nabízejí tisk fotek a na doklady...
Myslíte že běžný zákazník který fotí 3x ročně+ bude dát ochotný tisíc Euro za věc co se bude válet ve skříni? Ne nebude...
Komentář z 16.8.2022 s hodnocením +2:
BINGO.Trefa do černého.Pokud chcete ,,levný,, foťák mající nějakou zásadní výhodu před mobilem řekněme do deseti tisíc nemáte na výběr skoro nic.Staré kompakty nebo vykopávky jako je Sony RX100.
Focení dopadne jako HIFI.V podstatě bude VELMI omezená skupina kupců a drtivou většinu nebude zajímat protože ,,ceny,,.
Komentář z 17.8.2022 s hodnocením +1:
No právě že to skoro nikdo nekupuje,proto konec kamenných obchodů a v dohledné době konec amatérského focení nikoliv mobilem.Lidem dožijí staré foťáky nebo chcípnou baterky a myslíš že poběží kupovat nový za 20 tisíc když mobil za půlku dělá srovnatelné a vizuálně hezčí fotky? Jedna z mála oblastí kde má foťák dominanci je optický zoom,noční fotky dělají dnes lépe mobily od 10 litrů +.
Jistě,je pro výrobce lákavé zaměřit se na dražší část trhu,na druhou stranu hodně omezenou a je otázka jestli kdo dá min.30 tisíc za tělo a dalších 30 za sklo bude ochotný za dva tři roky kupovat něco jiného...Asi ne co?

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 3.2.2021 s hodnocením -2:
Celkově je ale vidět, že kompakty v posledních letech už nikoho moc nezajímají.
A proto se jich podle čísel za prosinec prodalo nejvíce...Dokonce více než CSC.
Komentář z 18.8.2022 s hodnocením -1:
Jaký je rozdíl mezi připojením foťáku a mobilu? Zcela zásadní.Který foťák nabídne ac či ax? Který automaticky přenese fotky přímo do Google galerie?A ne ,,připojení,, se neodvíjí jenom od rychlosti internetu,ale také o tom jak je čipset schopen daný přenos provést a v jaké rychlosti.A to je právě ten VÝKON.Srovnejte si průměrnou odezvu na stlačení tlačítka u většiny telefonu a většiny i drahých foťáku.No vlastně nemusíte,řeknu vám to...Foťák je skoro bez výjimky LÍNA MRCHA.

Tak¨ pokud máte čtečku tak dobře víte jak vypadá eink třeba na slunci a jak display a je jedno jestli je to AMOLED či IPS.Možná to pro vás bude šokující ale existují čtečky s Androidem takže i tam můžete mít ten ,,milion funkcí,, Jinak to je blbé že neunesete Kindle:­) Sice chápu že je někdo masochista a čte na mobilu,ale dělat z toho přednost...Zprávy či internet ano ,ale beletrii asi ne co?
U MP3 jste tvrdil že je mobil nahradí či nahradil a já vaši neznalost opravil že ne nenahradil a v dohledné době nenahradí.

Nahrával jste někdy hudbu do hodinek? Na Garminu i Samsungu to rychlostně docela jde,třeba u Huawei je to hotové peklo.Víte jak se vám projeví výdrž u hodinek? Měl jste někdy vůbec puštěné GPS na hodinkách? Ubezpečuji vás že to poslední co budete chtít je poslouchat mp3 z hodinek když vám i tak mizí baterka přímo před očima. A zrovna tady se hodí malý energeticky nezávislý MP3...
A kdo chce FLAC tak většinou neposlouchá přes mobil že? A PRÁVĚ TO jsou ty díry na trhu které umožňují nejen MP3 existovat vedle mobilů.
To samé navigace.
V navigace v autech mobil zcela nenahradil a kdo chce turistickou tak koupí Garmin.Tečka.Hádejte co uvidíte venku na mobilu a co na Garminu když vám bude pražit slunce.Víte jak dlouho vydrží navigace na baterku a jak dlouho mobil s GPS?
A foťák.Zrovna foto nadšenec rozhodně nejsem protože amatérské rozumné foťáky prostě nejsou.Na druhou stranu je smutné sledovat jak se focení dostává do kategorii nedostupné a pro většinu lidí nezajímavé...
Komentář z 15.7.2021 s hodnocením -1:
No ta sr..ka byl právě mobilní Windows.Díky bohu že je ta hrůza definitivně mrtvá.
Poděkuj čínské Nokie a jejich ,,optimalizaci,, nikoliv Androidu.Řada starých telefonu běží díky komunitním vývoji dlouhé roky naprosto v pohodě.