Delkin přišel s 2TB paměťovou kartou CFexpress

Delkin přišel s 2TB paměťovou kartou CFexpress
, , aktualita
Společnost Delkin přichází s novou paměťovou kartou typu CFexpress Type B s rekordně vysokou kapacitou 2 TB. Nedá se zahanbit ani v dalších ohledech, jakou je přenosová rychlost. Těšit se lze až na 1730 MB/s.
K oblíbeným
reklama
Nejvýkonnější fotoaparáty a kamery začínají čím dál častěji využívat velmi rychlé paměťové karty CFexpress Type B. Ty totiž mohou nabídnout přenosové rychlosti typické pro velmi rychlé PCIe SSD disky a není ani divu, když jsou obvykle postaveny na stejném rozhraní. Výjimkou není ani karta od společnosti Delkin.
 
Delkin CFexpress 2TB
 
Její nová varianta se dostává s kapacitou až na rekordní hodnotu 2 TB. Současně nabídne maximální přenosovou rychlost čtení 1730 MB/s a u zápisu se pak jedná o 1430 MB/s. Delkin už testuje i kompatibilitu s jednotlivými přístroji a bezproblémově funguje např. s Panasonicem Lumix S1 i S1R, Nikon Z6 i Z7, Canon EOS-1D X Mark III a C500 Mark II. Další přístroje jsou ve fázi testování. Cena zatím není známá, ale na základě ceny $889 za 1TB verzi se dá čekat zhruba $1500-$1700.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0 Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0
Natáčení videa je stále významnější funkcí moderních fotoaparátů a pro profesionální nasazení jsou vyráběny optimalizované objektivy. Takové má v nabídce i Mitakon. Ten představil hned trojici MFT objektivů se světelností T1,0.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala