Delkin přišel s 2TB paměťovou kartou CFexpress

Delkin přišel s 2TB paměťovou kartou CFexpress
, , aktualita
Společnost Delkin přichází s novou paměťovou kartou typu CFexpress Type B s rekordně vysokou kapacitou 2 TB. Nedá se zahanbit ani v dalších ohledech, jakou je přenosová rychlost. Těšit se lze až na 1730 MB/s.
K oblíbeným
reklama
Nejvýkonnější fotoaparáty a kamery začínají čím dál častěji využívat velmi rychlé paměťové karty CFexpress Type B. Ty totiž mohou nabídnout přenosové rychlosti typické pro velmi rychlé PCIe SSD disky a není ani divu, když jsou obvykle postaveny na stejném rozhraní. Výjimkou není ani karta od společnosti Delkin.
 
Delkin CFexpress 2TB
 
Její nová varianta se dostává s kapacitou až na rekordní hodnotu 2 TB. Současně nabídne maximální přenosovou rychlost čtení 1730 MB/s a u zápisu se pak jedná o 1430 MB/s. Delkin už testuje i kompatibilitu s jednotlivými přístroji a bezproblémově funguje např. s Panasonicem Lumix S1 i S1R, Nikon Z6 i Z7, Canon EOS-1D X Mark III a C500 Mark II. Další přístroje jsou ve fázi testování. Cena zatím není známá, ale na základě ceny $889 za 1TB verzi se dá čekat zhruba $1500-$1700.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky
Uznávaná fotografka Annie Leibovitz si to tentokrát pořádně slízla a magazín Vogue, kde se její fotografie objevily, také. Za vše mohou fotky černošské gymnastky Simone Biles, které podle reakcí lidi měla raději fotit černoška. Ta by prý věděla jak na to.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny
Kdysi slavný Kodak je dnes už téměř historií. Zbytky společnosti už byly dávno rozděleny, prodány a nyní došlo k dalšímu prodeji. Z Kodaku Alaris a jeho další části PPF byl vyčleněn další díl, který nyní putuje do Číny.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením
Nový fotoaparát Canon EOS R5 je jedinečný svou schopností natáčet 8K video, nicméně překvapil relativně malým tělem a absencí pokročilého chlazení. Dle technických specifikací Canonu je viditelné, že mu přehřívání nemusí být úplně cizí.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x
Ve velké smršti novinek společnosti Canon se objevily také dva nové telekonvertory pro systém EOS R (bajonet RF). Ty nabízí 1,4× a 2× prodloužení ohniskové vzdálenosti se zachováním autofokusu, stabilizace i odolnosti.
12.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300 Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300
Novinkou ve výrobním programu společnosti Canon je i A3+ fototiskárna imagePROGRAF PRO-300. Má celkem 9 barevných inkoustů + Chroma Optimiser a schopnost využívat záložní trysky v případě problémů s jinými.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala