Delkin přišel s 2TB paměťovou kartou CFexpress

Delkin přišel s 2TB paměťovou kartou CFexpress
, , aktualita
Společnost Delkin přichází s novou paměťovou kartou typu CFexpress Type B s rekordně vysokou kapacitou 2 TB. Nedá se zahanbit ani v dalších ohledech, jakou je přenosová rychlost. Těšit se lze až na 1730 MB/s.
K oblíbeným
reklama
Nejvýkonnější fotoaparáty a kamery začínají čím dál častěji využívat velmi rychlé paměťové karty CFexpress Type B. Ty totiž mohou nabídnout přenosové rychlosti typické pro velmi rychlé PCIe SSD disky a není ani divu, když jsou obvykle postaveny na stejném rozhraní. Výjimkou není ani karta od společnosti Delkin.
 
Delkin CFexpress 2TB
 
Její nová varianta se dostává s kapacitou až na rekordní hodnotu 2 TB. Současně nabídne maximální přenosovou rychlost čtení 1730 MB/s a u zápisu se pak jedná o 1430 MB/s. Delkin už testuje i kompatibilitu s jednotlivými přístroji a bezproblémově funguje např. s Panasonicem Lumix S1 i S1R, Nikon Z6 i Z7, Canon EOS-1D X Mark III a C500 Mark II. Další přístroje jsou ve fázi testování. Cena zatím není známá, ale na základě ceny $889 za 1TB verzi se dá čekat zhruba $1500-$1700.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala
Koronavirová pandemie sice tvrdě dopadla na výrobce fotoaparátů, ale možná nebude tak zle, jak se čekalo. Canon totiž už podruhé zvyšuje své predikce pro rok 2020, kdy díky úspěchu EOSů R5 a R6 čeká větší zisky než původně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály
Další fotografický film to má spočítané. Tentokrát jde o barevný film Fujifilm Fujicolor PRO 400H. Jeho výroba skončí, přičemž primárním problémem by zde nebyl ani tak nedostatek zájmu jako spíše materiálu pro jeho výrobu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí
Nizozemský fotograf se rozhodl vytvořit netradiční fotografický projekt, kdy ve svém ateliéru zachytil nejrůznější starou elektroniku. Aby toho ale nebylo málo, před vyfocením každý přístroj rozbil. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Costco zruší zbývající fotoslužby ve svých prodejnách Costco zruší zbývající fotoslužby ve svých prodejnách
Mnoho fotografických služeb je už dlouhodobě v úpadku, což dopadlo i na severoamerický řetězec Costco. Ten za měsíc zruší všechna zbývající oddělení pro výrobu fotoproduktů ve svých obchodech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů
Japonsko vyhlásilo nouzový stav, který znatelně omezuje možnosti průmyslové produkce. To dopadá i na výrobce fotoaparátů, kteří se bojí nedostatku fotoaparátů, kterých je už teď na trhu poměrně málo.
16.1.2021, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů