www.digimanie.cz
>
>

Děsivou bouračku v rallye zachytila 360° kamera

Děsivou bouračku v rallye zachytila 360° kamera
, , aktualita
Některé záběry vzniknou jen díky tomu, že je fotograf či kameraman na správném místě. To se povedlo muži z Anglie, který na Wyedean Rally stál přímo v místě, kde havarovalo auto. Vznikl tak 360° záběr celého incidentu. 
reklama
Angličanovi, který vystupuje pod jménem DanMerchantW, se povedlo zachytit na kameru správný moment při automobilových závodech. Minulý víkend byl návštěvníkem na Wyedean Rally a jedno z aut mělo nehodu přesně u místa, kde stál. Kameramanovi se naštěstí nic nestalo a jako bonus si mohl odnést skvělý 360° záběr na automobil dělající kotrmelce. 


K natáčení použil 360° kameru Ricoh Theta V 4K, výsledné video, které díky širokému rozhledu zachycuje celý incident, je možné zhlédnout na YouTube. Je tedy možné prozkoumat různé části scény, a to od samotné nehody až po reakce překvapených přihlížejících lidí, kteří stojí na okraji tratě. Ani žádnému z diváků se ale při nehodě nic nestalo a všichni odešli v pořádku, což autor videa nezapomněl v popisku zmínit. Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Cashback u Fujifilmu vrací i 7700 Kč za fotoaparát nebo objektiv Cashback u Fujifilmu vrací i 7700 Kč za fotoaparát nebo objektiv
Populární cashback akci spustili i u Fujifilmu. Zde se týká celého portfolia výrobků řady X snad s výjimkou kompaktního modelu XF10 a XC objektivů. Za fotoaparáty a objektivy X systému lze získat zpět až 7700 Kč za produkt.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Pixii, originální dálkoměr bez displeje Pixii, originální dálkoměr bez displeje
Francouzi přichází s nový fotoaparátem Pixii, který má být dálkoměrem kompatibilním s objektivy pro Leica M bajonet. Nebude mít žádný displej, zásadní zde totiž bude propojení se smartphonem. Tam si budete i prohlížet fotografie.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Olympus spustil dva cashbacky na CSC i objektivy Olympus spustil dva cashbacky na CSC i objektivy
Většina distributorů fotoaparátů spustila cashback akce a Olympus není výjimkou. Ten má rovnou dvě různé akce, jednu spojenou s modelem E-M1 Mark II, druhou pak s levnějšími modely E-M5 Mark II a E-M10 Mark III.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Zimní cashback na fotoaparáty Pentax a Ricoh Zimní cashback na fotoaparáty Pentax a Ricoh
České zastoupení fotoaparátů značek Pentax a Ricoh si pro nás připravilo tradiční akci typu cashback. I když jde o zimní cashback, poběží především během podzimu. Za fotoaparáty bude možno získat zpět až 2500 Kč.
22.10.2018, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: říjen 2018 Doporučené fotoaparáty: říjen 2018
Pokud vybíráte nový fotoaparát, může být dost těžké se v nabídce kompaktů, CSC fotoaparátů a zrcadlovek vůbec vyznat. Proto je zde náš pravidelný průvodce, který vás nasměruje k tomu nejlepšímu, co lze v jednotlivých kategoriích sehnat.
22.10.2018, návod, Milan Šurkala48 komentářů