www.digimanie.cz
>
>
>

DJI uvedlo gimbal Osmo Mobile 3 pro smartphony

DJI uvedlo gimbal Osmo Mobile 3 pro smartphony
, , aktualita
Kdo to s profesionálnějším natáčením videa pomocí smartphonu myslí vážně, bude jistě potěšen inovovanou nabídkou gimbalů od společnosti DJI. Její nový Osmo Mobile 3 je menší a snáze ovladatelný než předchůdce.
K oblíbeným
reklama
Dnešní telefony umí natáčet dosti kvalitní videosekvence a mnozí je používají např. k vlogování. Aby byly záběry ještě stabilnější, využívají se obvykle různé gimbaly a právě do třídy těchto produktů směřuje novinka čínské společnosti DJI, gimbal Osmo Mobile 3. Je skládací, takže v transportním stavu zabírá jen 157×130×46 mm a váží 405 gramů. V pracovním stavu jeho rozměry narostou na 285×125×103 mm.
 
DJI Osmo Mobile 3
 
Stabilizovat dokáže ve třech osách a jeho grip je vůči telefonu natočen o 15° pro ergonomicky pohodlnější úchop a snazší ovládání jednou rukou. Stabilnější videa jsou zajištěna i pokročilými technologiemi, jako je Active Track 3.0 pro sledování objektu, což umožní pořizovat i působivá hyper-lapse videa. Samozřejmostí jsou i módy pro time-lapse a panoramata. Tvůrci pak připravili i mobilní aplikaci DJI Mimo s tutoriály, šablonami a inteligentními režimy pro natáčení videa. Maximální rychlost rotace je 120° za sekundu.
 
DJI Osmo Mobile 3
 
Gimbal je kompatibilní s telefony o hmotnosti do cca 200 gramů (+/- 30 gramů), šířky 62 až 88 mm (takže iPhone SE a jeho předchůdci se tu neudrží) a mohou být maximálně 9,5 mm tlusté. O napájení se tu stará Li-Ion článek 18650 s kapacitou 2450 mAh (celkově 17,64 Wh energie), který má vydržet maximálně na 15 hodin provozu. S 10W nabíječkou je pak nabit za 2,5 hodiny. Ke spojení se smartphonem využívá rozhraní Bluetooth 5.0 LE. Ceny byla stanovena na 109 EUR.
 
DJI Osmo Mobile 3
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Aplikace Google Photos rozšiřuje rozpoznání textu OCR Aplikace Google Photos rozšiřuje rozpoznání textu OCR
Mobilní aplikace Google Photos rozšiřuje schopnosti své zajímavé funkce pro rozpoznávání textu. Ta umožňuje nejen najít text v obrázcích a zkopírovat jej do schránky, nyní ale umožní i vyhledávat v obrázcích podle textu, který je na nich vyfocen.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6 Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6
Canon si nechal patentovat další optický návrh nového objektivu pro bajonet RF. Tentokrát půjde o širokoúhlý zoom se 4,1× optickým zoomem v rozsahu 17 až 70 milimetrů a standardní světelností F3,5 až F5,6.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF
Výrobce objektivů a příslušenství Viltrox si chystá tři novinky s pevnou ohniskovou vzdáleností. Všechny budou mít autofokus a výbornou světelnost F1,4, přičemž budou určeny pro APS-C CSC fotoaparáty.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala