www.digimanie.cz
>
>
>

DJI uvedlo gimbal Osmo Mobile 3 pro smartphony

DJI uvedlo gimbal Osmo Mobile 3 pro smartphony
, , aktualita
Kdo to s profesionálnějším natáčením videa pomocí smartphonu myslí vážně, bude jistě potěšen inovovanou nabídkou gimbalů od společnosti DJI. Její nový Osmo Mobile 3 je menší a snáze ovladatelný než předchůdce.
K oblíbeným
reklama
Dnešní telefony umí natáčet dosti kvalitní videosekvence a mnozí je používají např. k vlogování. Aby byly záběry ještě stabilnější, využívají se obvykle různé gimbaly a právě do třídy těchto produktů směřuje novinka čínské společnosti DJI, gimbal Osmo Mobile 3. Je skládací, takže v transportním stavu zabírá jen 157×130×46 mm a váží 405 gramů. V pracovním stavu jeho rozměry narostou na 285×125×103 mm.
 
DJI Osmo Mobile 3
 
Stabilizovat dokáže ve třech osách a jeho grip je vůči telefonu natočen o 15° pro ergonomicky pohodlnější úchop a snazší ovládání jednou rukou. Stabilnější videa jsou zajištěna i pokročilými technologiemi, jako je Active Track 3.0 pro sledování objektu, což umožní pořizovat i působivá hyper-lapse videa. Samozřejmostí jsou i módy pro time-lapse a panoramata. Tvůrci pak připravili i mobilní aplikaci DJI Mimo s tutoriály, šablonami a inteligentními režimy pro natáčení videa. Maximální rychlost rotace je 120° za sekundu.
 
DJI Osmo Mobile 3
 
Gimbal je kompatibilní s telefony o hmotnosti do cca 200 gramů (+/- 30 gramů), šířky 62 až 88 mm (takže iPhone SE a jeho předchůdci se tu neudrží) a mohou být maximálně 9,5 mm tlusté. O napájení se tu stará Li-Ion článek 18650 s kapacitou 2450 mAh (celkově 17,64 Wh energie), který má vydržet maximálně na 15 hodin provozu. S 10W nabíječkou je pak nabit za 2,5 hodiny. Ke spojení se smartphonem využívá rozhraní Bluetooth 5.0 LE. Ceny byla stanovena na 109 EUR.
 
DJI Osmo Mobile 3
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou
Skoro každý chce mít pěkné fotografie z významných momentů svého života. Chris Pain chtěl mít nafocenu a natočenu žádost o ruku na Brooklyn Bridge, ale nešlo to úplně podle plánu. Fotograf, který pořizoval snímky, byl totiž sražen cyklistou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x
Canon představil nový zajímavý produkt. Je jím tzv. speedbooster, tedy konvertor, který rozšiřuje úhel záběru optické soustavy a s tím i znatelně zlepšuje světelnost. Mount Adapter EF-EOS R 0.71x ji zlepšuje o 1 EV.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů
Společnost Canon chce zapracovat na efektivitě vývoje nových fotoaparátů a objektivů. Proto si zakoupila nový superpočítač Fujitsu PRIMEHPC FX1000, který by měl umožnit testování pomocí simulací a nikoli prototypů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
27.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů