www.digimanie.cz
>
>
>

DJI uvedlo gimbal Osmo Mobile 3 pro smartphony

DJI uvedlo gimbal Osmo Mobile 3 pro smartphony
, , aktualita
Kdo to s profesionálnějším natáčením videa pomocí smartphonu myslí vážně, bude jistě potěšen inovovanou nabídkou gimbalů od společnosti DJI. Její nový Osmo Mobile 3 je menší a snáze ovladatelný než předchůdce.
K oblíbeným
reklama
Dnešní telefony umí natáčet dosti kvalitní videosekvence a mnozí je používají např. k vlogování. Aby byly záběry ještě stabilnější, využívají se obvykle různé gimbaly a právě do třídy těchto produktů směřuje novinka čínské společnosti DJI, gimbal Osmo Mobile 3. Je skládací, takže v transportním stavu zabírá jen 157×130×46 mm a váží 405 gramů. V pracovním stavu jeho rozměry narostou na 285×125×103 mm.
 
DJI Osmo Mobile 3
 
Stabilizovat dokáže ve třech osách a jeho grip je vůči telefonu natočen o 15° pro ergonomicky pohodlnější úchop a snazší ovládání jednou rukou. Stabilnější videa jsou zajištěna i pokročilými technologiemi, jako je Active Track 3.0 pro sledování objektu, což umožní pořizovat i působivá hyper-lapse videa. Samozřejmostí jsou i módy pro time-lapse a panoramata. Tvůrci pak připravili i mobilní aplikaci DJI Mimo s tutoriály, šablonami a inteligentními režimy pro natáčení videa. Maximální rychlost rotace je 120° za sekundu.
 
DJI Osmo Mobile 3
 
Gimbal je kompatibilní s telefony o hmotnosti do cca 200 gramů (+/- 30 gramů), šířky 62 až 88 mm (takže iPhone SE a jeho předchůdci se tu neudrží) a mohou být maximálně 9,5 mm tlusté. O napájení se tu stará Li-Ion článek 18650 s kapacitou 2450 mAh (celkově 17,64 Wh energie), který má vydržet maximálně na 15 hodin provozu. S 10W nabíječkou je pak nabit za 2,5 hodiny. Ke spojení se smartphonem využívá rozhraní Bluetooth 5.0 LE. Ceny byla stanovena na 109 EUR.
 
DJI Osmo Mobile 3
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct je tady za 215.500 Kč Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct je tady za 215.500 Kč
Dlouho očekávaný supersvětelný objektiv Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct je konečně tady. Přináší extrémní světelnost F0,95, povrchovou úpravu ARNEO Coat a další vrstvy pro potlačení odlesků a zvýšení kontrastu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Němečtí vědci vyvíjí čip s "nekonečným" dynamickým rozsahem Němečtí vědci vyvíjí čip s "nekonečným" dynamickým rozsahem
Vědci z Institut für Mikroelektronik Stuttgart vyvíjí velmi zajímavou technologii snímače. Ta by měla mít teoreticky nekonečný dynamický rozsah díky schopnosti resetování stavu pixelů a počítadlu restartů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony má 3vrstvý organický senzor a 48MPx čip s PDAF Sony má 3vrstvý organický senzor a 48MPx čip s PDAF
Společnost Sony opět vylepšuje technologie svých senzorů. Novinkou je 3vrstvý snímač, který má organickou zelenou vrstvu a nepotřebuje demozaikování. U dalšího senzoru se zase chlubí 48MPx rozlišením a fázovým ostřením na všech pixelech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic Lumix S1H jde do prodeje s 5letou zárukou Panasonic Lumix S1H jde do prodeje s 5letou zárukou
Video-fotoaparát Panasonic Lumix S1H jde na český trh a společnost si pro první zákazníky připravila akci, kdy na novinku dostanou nadprůměrnou 5letou záruku. Také už známe cenu nového přístroje.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Canon slaví 100 milionů vyrobených fotoaparátů EOS Canon slaví 100 milionů vyrobených fotoaparátů EOS
Společnosti Canon se podařilo nevídané a počet fotoaparátů EOS s vyměnitelnými objektivy překonal kulatý počet 100 milionů kusů. K dosažení tohoto vysokého čísla potřebovala společnost Canon 32 let.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře