www.digimanie.cz
>
>

Dron v působivém videu zblízka zachytil ohňostroje v Číně

Dron v působivém videu zblízka zachytil ohňostroje v Číně
, , aktualita
Povedené video, které vzniklo díky dronu DJI Phantom 4 Pro, bylo pořízeno na počest čínského nového roku. Dron se nebojí přiletět k ohňostrojům velmi blízko, takže divák se ocitá přímo ve středu dění mezi vybuchujícími barevnými ohňostroji.
K oblíbeným
reklama
Začal čínský nový rok a pes převzal vládu po kohoutovi. V tento čas nechyběly ani ohňostroje, které ozářily noční oblohu v různých koutech světa. A k této příležitosti a oslavám se rozhodl uživatel Perfect_Tz přispět svým videem, ve kterém ukazuje dechberoucí letecké záběry ze svého dronu. 

Ve videu je možné vidět velkolepý ohňostroj na jihozápadě Číně v provincii Yunnan. Aby ale byla podívaná zajímavější, rozhodl se autor, že v části videa ohňostroj poběží i pozpátku. Je tak možné vidět, jak se všudypřítomné záplavy barevných světel smršťují zpět do ohnivých koulí. 
 

Video bylo pořízené dronem DJI Phantom 4 Pro a divák se ocitá přímo ve středu dění, protože dron nebojácně létá kolem ohňostrojů a také skrz ně. Tříminutovou podívanou je možné si užít z bezprostřední blízkosti a z ptačí perspektivy. 

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx
Společnost Fujifilm představila nový středoformátový fotoaparát GFX 100, který už podle svého názvu zaujme jednou svou vlastností. Velmi vysokým rozlišením 102 MPx. Dále tu najdeme např. podporu 4K videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 % Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 %
Společnosti Sony se na trhu fotoaparátů docela daří a podle posledních zpráv se jí podařilo zvýšit tržní podíl na velmi slušných 24 %, čímž se dostává na druhou pozici. V mnoha sledovaných kategoriích fotoaparátů dokonce vede.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4
Další novinkou z dílen společnosti Cosina je vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Aspherical. Ten je určený pro full frame CSC fotoaparáty Sony s bajonetem E/FE.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala18 komentářů