www.digimanie.cz
>
>
>

EISA 2017-2018: Tři ocenění pro Canon

EISA 2017-2018: Tři ocenění pro Canon
, , aktualita
Solidní úspěchy v letošních cenách EISA Awards 2017-2018 zaznamenala i společnost Canon. Té se podařilo získat trojici titulů. Oceněn byl jeden objektiv a dvě zrcadlovky, a to jak full frame, tak i APS-C model. 
reklama
Druhou nejúspěšnější značkou na letošních cenách EISA Awards 2017-2018 ve fotografické kategorii byl Canon. Celkem si odnesl trojici ocenění. První titul putoval na adresu objektivu Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM, který se stal nejlepším profesionálním objektivem pro zrcadlovky. Oceněno bylo dobré dílenské zpracování a ostrý obraz po celé ploše obrazu i při plně otevřené cloně F2.8. Má malé zkreslení, netrpí ani na výrazné odlesky či světelné závoje. 
 
Canon EF 16-35mm F2.8L III USM
 
Titul nejlepší profesionální zrcadlovky připadl modelu Canon EOS 5D Mark IV. Oceněna byla vyšší kvalita obrazu daná vyšším rozlišením i lepším dynamickým rozsahem. Autofokus je citlivější a lepší i v live view režimu. Video lze natáčet i ve 4K rozlišení. Dual Pixel Raw funkce ukládá zvlášť obrazy z obou polovin duálních pixelů, což dovoluje rozsáhlejší úpravy obrazu v post-processingu. 
 
Canon EOS 5D Mark IV
 
Nejlepší běžnou zrcadlovkou je letos Canon EOS 77D. Tato zrcadlovka přebrala spoustu funkcí po oceňovaném modelu Canon EOS 80D. Je to např. 24MPx APS-C čip s Dual Pixel AF CMOS technologií. Ten dovoluje rychlé ostření v live view včetně video režimu. Klasický fázový AF systém má 45 křížových bodů. Spolu s procesorem DIGIC 7 je možné dosahovat sekvenčního snímání s rychlostí 6 fps a lze natáčet Full HD video 1080p60. Nechybí ani stavový displej, Wi-Fi, Bluetooth a polohovatelný dotykový displej. 
 
Canon EOS 77D
 
Zdroj: eisa.eu


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Modulární stativ Novoflex TrioPod Pro75 unese až 65 kg Modulární stativ Novoflex TrioPod Pro75 unese až 65 kg
Novoflex představil nový modulární stativ TrioPod Pro75, který má unést až neuvěřitelných 65 kilogramů. Nabízí na něj všechny součástky, takže si je možné jej vyskládat dle libosti a v případě nutnost je možné jej i snadno opravit.
15.3.2018, aktualita, Milan Šurkala
Nové paměťové karty Kingston Canvas Select, Go! a React Nové paměťové karty Kingston Canvas Select, Go! a React
Společnost Kingston uvedla na trh novou řadu paměťových karet SD a microSD Canvas. Ta se podle způsobu použití dělí na další řady Select, Go! a React. Ty nejrychlejší slibují zápis s rychlostí až 80 MB/s.
15.3.2018, aktualita, Milan Šurkala
Canon rozjede CSC, chce 50 % trhu systémů s výměnnými objektivy Canon rozjede CSC, chce 50 % trhu systémů s výměnnými objektivy
Internetem kolují zvěsti o příchodu full frame CSC fotoaparátu od Canonu, nic ale nebylo zatím potvrzeno. Přesto se už i na oficiálních místech hovoří o tom, že se na CSC výrazně zapracuje, i kdyby to mělo ohrozit zrcadlovky.
14.3.2018, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Nejdražší fotoaparát na světě: Leica za 2,4 milionu EUR Nejdražší fotoaparát na světě: Leica za 2,4 milionu EUR
Na fotografické aukci ve Vídni byl před pár dny překonán rekord v ceně prodaného fotoaparátu. Nejnovějším držitelem rekordu je téměř 100 let stará Leica, která byla prodána za neuvěřitelných 2,4 milionu EUR.
13.3.2018, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Xiaomi Redmi 4X LTE: miláček davu Xiaomi Redmi 4X LTE: miláček davu
Jedním z nejoblíbenějších telefonů na českém trhu, ne-li nejoblíbenějším, je superlevný Xiaomi Redmi 4X LTE. Nabídne slušný hardware, 5,0" HD displej, čtečku otisků prstů a 13MPx fotoaparát se světelností F2,0 a podporou Full HD videa.
13.3.2018, recenze, Milan Šurkala27 komentářů