reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Expertiáda s OEHLING CZ - vyhodnocení

28.7.2011, Karel Polívka, soutěž
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností OEHLING CZ o zrcadlovku Canon, fotobatoh a monostativ. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
UPDATE 28.7.2011:
Expertiáda s OEHLING CZ je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 1109 čtenářů, do slosování jich postoupilo 719. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


1. cenu získává: Luděk Prošvic z Horké u Staré Paky (10 bodů)
2. cenu získává: Jiří Kejda z Prahy 2 (10 bodů)
3. cenu získává: Anton Mešina z Dolné Vestenice (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Zítra o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí něco vyhrát je více! Expertiády pořádáme i v magazínech Svethardware.cz a TVFreak.cz.Původní info o startu soutěže ze 4.7.2011:

Expertiáda bude tentokrát se společností OEHLING CZ.
Hlavní cena


Zrcadlovka Canon EOS 1000D + EF-S 18-55/3,5-5,6 IS (hodnota cca 11 500 Kč)

2. cena: fotobatoh B.I.G. Stonewood 72 (hodnota cca 1 600 Kč)
3. cena: monostativ Benro A28T (hodnota cca 1 200 Kč)
Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, Digimanii nebo TV Freaku.

Expertiádu tvoří 10 otázek, které budou zobrazené na homepage Digimanie.cz v pracovních dnech od 11.7. do 22.7.2011. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně více než 7 otázek.- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
reklama