Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Expertiáda s OEHLING CZ - vyhodnocení

18.4.2012, Karel Polívka, soutěž
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností OEHLING CZ o poukázku v hodnotě 10 000 Kč (s DPH) na studiová světla a příslušenství. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
UPDATE 18.4.2012: Nadešel čas na vyhlášení vítěze, který získá poukázku v hodnotě 10 000 Kč (s DPH) na studiová světla a příslušenství ze sortimentu OEHLING CZ.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 666 čtenářů, do slosování jich postoupilo 379. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Cenu získává: Pavel Luxa z Prahy 9 (9 bodů)

Výherci gratulujeme!


Do konce zítřejšího dne o tom pošleme výherci e-mail a předáme jeho kontaktní údaje sponzorovi soutěže, zástupci firmy OEHLING CZ, aby se domluvili na výběru produktů v dané ceně. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní info o startu soutěže z 26.3.2012:

Sponzorem této Expertiády je společnost OEHLING CZ.

Cena pro výherce:


Poukázka v hodnotě 10 000 Kč (s DPH) na studiová světla a příslušenství ze sortimentu OEHLING CZ.
- ilustrační obrázek -


Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, Digimanii nebo TV Freaku.

Expertiádu tvoří 10 otázek, které budou zobrazené na homepage Digimanie.cz v pracovních dnech od 26.3. do 6.4.2012. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně více než 7 otázek.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst). Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).