reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Expertiáda se Samsungem - vyhodnocení

25.5.2010, Karel Polívka, soutěž
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Samsung o fotoaparát Samsung WB650. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
UPDATE 25.5.2010: Expertiáda se Samsungem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení vítěze, který získá kompaktní fotoaparát Samsung WB650.Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).Expertiády se zúčastnilo 625 čtenářů, do slosování jich postoupilo 479. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Cenu získává: Marián Kukura z Prahy 4 (10 bodů)

Výherci gratulujeme!


Do zítra bude výherci zaslán informativní e-mail a jakmile na něj bude reagovat, bude mu v nadcházejících dnech cena zaslána. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí něco vyhrát je více! Expertiády pořádáme i na našich magazínech Svethardware.cz a TVFreak.cz, proto je také doporučujeme sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 3.5.2010:

Máme pro vás další Expertiádu, tentokrát se společností Samsung.Cena pro výherce: fotoaparát Samsung WB650Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Digimanii, Světu hardware nebo TV Freaku.
 
Expertiádu tvoří 10 vědomostních otázek, které budou zobrazené na homepage Digimanie.cz v pracovních dnech od 10.5.2010 do 21.5.2010.

Do slosování postoupí ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (před účastí byste si je měl tedy důkladně přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
reklama