www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmware 1.1 pro Nikon Coolpix P80

Firmware 1.1 pro Nikon Coolpix P80
, , aktualita
Nikon Coolpix P80, který disponuje 10 Mpix snímačem, 18x optickým zoomem a velkým LCD displejem, se dočkal nového firmwaru. Verze 1.1 sice nepřináší žádné nové funkce, ale opravuje některé nedostatky fotoaparátu.
K oblíbeným
reklama
Firmware 1.1 pro Nikon Coolpix P80 řeší dva problémy. První vylepšení se váže ke stabilizace obrazu. U první verze firmwaru se totiž často stávalo, že stabilizace nefungovala, přestože si ji uživatelé v menu přístroje aktivovali.
Druhé vylepšení verze 1.1 odstraňuje potíže s funkcí korigující vady objektivu. Firmware ve svém Nikonu můžete aktualizovat na počítači s Windows i na Macu, kompletní návod včetně minimální konfigurace počítače najdete na webových stránkách společnosti Nikon.

Zdroj: Nikon, DCVIEWS
reklama
Nejnovější články
Senzor Canonu EOS RP dostal v DxOMark jen 85 bodů Senzor Canonu EOS RP dostal v DxOMark jen 85 bodů
Fotoaparát Canon EOS RP je poměrně oblíbeným full frame CSC díky své nízké ceně. Ta je umožněna i tím, že využívá starší hardware. A právě to se projevilo v nízkém výsledku v tradičním testu snímačů DxOMark.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Hasselblad uvedl kompaktní objektiv XCD 4/45P Hasselblad uvedl kompaktní objektiv XCD 4/45P
Pro středoformátové fotoaparáty, jako je X1D II, je určen nový pevný objektiv XCD 4/45P. Vyznačuje se velmi kompaktní stavbou, vždyť na délku nemá ani 5 centimetrů a hmotnost dosahuje jen 320 gramů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
8K hybridní fotoaparát Sharpu je hotov a levnější 8K hybridní fotoaparát Sharpu je hotov a levnější
Před rokem představila společnost Sharp prototyp hybridního fotoaparátu, resp. kamery, která je schopna 8K záznamu. Přinese H.265 video, 5,5” dotykovou obrazovku i znatelně nižší cenu, než bylo původně předpokládáno, a to o čtvrtinu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Adobe Creative Cloud v akci, nyní o 40 % levněji Adobe Creative Cloud v akci, nyní o 40 % levněji
Společnost Adobe spustila další prodejní akci. Tentokrát se nabídka týká plného předplatného všech aplikací Creative Cloud a celý balík lze nyní dočasně získat o 40 % levněji. To je opravdu výrazné snížení ceny.
15.1.2020, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů
Sony GP-VPT2BT: nový bezdrátový grip i stativ pro vloggery Sony GP-VPT2BT: nový bezdrátový grip i stativ pro vloggery
Vloggování je dnes velmi populární a uzpůsobují se tomu nejen fotoaparáty, ale i příslušenství pro ně. Sony tak představilo kombinovaný stativ a grip GP-VPT2BT, který umožňuje bezdrátovou komunikaci pomocí Bluetooth.
15.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář