www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmware 1.1.6 pro Canon EOS 6D

Firmware 1.1.6 pro Canon EOS 6D
, , aktualita
Společnost Canon uvolnila nový firmware verze 1.1.6 pro svou full frame zrcadlovku Canon EOS 6D. Nový firmware opravuje především některé chybičky v autofokusu, zapracoval také na ukrajinském překladu menu.
K oblíbeným
reklama
Digitální full frame zrcadlovka Canon EOS 6D může nově využívat firmware verze 1.1.6. Opravuje chybu autofokusu, který v některých případech na automatice při AI Servo AF módu prvotně nepoužil centrální ostřící bod.


Canon EOS 6D


Dále byla opravena chyba, kdy při použití některých objektivů nemohlo být správně nastaveno zaostřování při práci přes software EOS Utility. Dále byly opraveny některé překlady v ukrajinském menu u ISO citlivostí. Nový firmware je určen pro fotoaparáty, které mají nainstalovánu verzi 1.1.4 a nižší.

Zdroj: www.canon.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zplošťelých hlav v rozích Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zplošťelých hlav v rozích
Širokoúhlé objektivy nepříjemně zplošťují hlavy v rozích obrazu. Stávající metody pro korekci sice vylepšují vzhled lidských tváří, ale vnáší zase jiné artefakty. Nová metoda společnosti Google a vědců z MIT má toto vyřešit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony
Společnost Sony je největším výrobcem obrazových snímačů a jeden z největších investorů této společnosti by uvítal, kdyby se divize čipů od Sony úplně oddělila. To však nemusí být úplně dobrý nápad.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem
Adobe Research a UC Berkeley společně vyvíjí systém umělé inteligence, jehož úkolem je rozpoznávat modifikace portrétů provedené Photoshopem a najít tak falešné portréty. Dokonce je má umět i vrátit zpátky.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí
Německý fotograf pracuje na nové sérii, která má za úkol na jednotlivých fotografiích zobrazovat hranici mezi dětstvím a dospělostí. Chce tím poukázat na to, co se stane s dětskými sny, až člověk vyroste. 
13.6.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS
Druhou novinkou společnosti Sony v teleobjektivech je nový model FE 600mm F4 GM OSS (SEL600F40GM). Přináší překvapivou světelnost F4 při 600mm ohniskové vzdálenosti, což dává tušit, že půjde o obrovský a těžký objektiv.
12.6.2019, aktualita, Milan Šurkala31 komentářů