www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmware 1.1.6 pro Canon EOS 6D

Firmware 1.1.6 pro Canon EOS 6D
, , aktualita
Společnost Canon uvolnila nový firmware verze 1.1.6 pro svou full frame zrcadlovku Canon EOS 6D. Nový firmware opravuje především některé chybičky v autofokusu, zapracoval také na ukrajinském překladu menu.
K oblíbeným
reklama
Digitální full frame zrcadlovka Canon EOS 6D může nově využívat firmware verze 1.1.6. Opravuje chybu autofokusu, který v některých případech na automatice při AI Servo AF módu prvotně nepoužil centrální ostřící bod.


Canon EOS 6D


Dále byla opravena chyba, kdy při použití některých objektivů nemohlo být správně nastaveno zaostřování při práci přes software EOS Utility. Dále byly opraveny některé překlady v ukrajinském menu u ISO citlivostí. Nový firmware je určen pro fotoaparáty, které mají nainstalovánu verzi 1.1.4 a nižší.

Zdroj: www.canon.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF
Výrobce objektivů a příslušenství Viltrox si chystá tři novinky s pevnou ohniskovou vzdáleností. Všechny budou mít autofokus a výbornou světelnost F1,4, přičemž budou určeny pro APS-C CSC fotoaparáty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
21.8.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala