www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmware 1.20 pro Nikon 1 J1 a 1 V1

Firmware 1.20 pro Nikon 1 J1 a 1 V1
, , aktualita
Nikon uvolnil firmware verze 1.20 pro své CSC fotoaparáty Nikon 1 J1 a 1 V1. Upraveno bylo např. nastavování expozice, které nyní volí kratší časy a tedy fotí i méně rozmazaných snímků. Přináší i několik dalších vylepšení.
K oblíbeným
reklama
CSC fotoaparáty Nikon 1 J1 a 1 V1 mohou nově využít firmwaru verze 1.20 (jak ve variantě A, tak i B). Tento firmware upravuje nastavování expozice v režimu automatiky a priority clony, kdy byly původně voleny dost dlouhé časy, což často vedlo k rozmazaným snímkům. U nové verze jsou preferovány kratší expoziční časy.

Vylepšeno bylo i vyvažování bílé a u automatické ISO citlivosti byla upravena práce při využití blesku Speedlight SB-N5 na krátké vzdálenosti. Dále byly opraveny chyby, kdy se při intervalovém snímání občas mohlo objevit chybové hlášení, které předčasně ukončilo toto snímání a také byla zrušena občasná prodleva při zapnutí přístroje. Firmwary si lze stáhnout ze stránek Nikonu pro 1 J1 i 1 V1.

Zdroj: www.nikon.com
reklama
Nejnovější články
Nikon uvedl NX Studio, bezplatný software pro editaci fotek i videa z Nikonů Nikon uvedl NX Studio, bezplatný software pro editaci fotek i videa z Nikonů
Společnost Nikon uvedla nový bezplatný software NX Studio pro majitele fotoaparátů Nikon. Ten dovoluje prohlížení i editaci fotografií a videa. Má být kombinací aplikací ViewNX-i i editoru Capture NX-D.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung ISOCELL 2.0 přináší lepší citlivost i přesnější barvy Samsung ISOCELL 2.0 přináší lepší citlivost i přesnější barvy
Samsung dnes představil technologii snímacích čipů ISOCELL 2.0, která má dále vylepšit jejich vlastnosti. Především jde o ztráty světla na hranách pixelů, čímž se dále zvýší citlivost a barevná věrnost snímků.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Gitzo Légende proti spotřební kultuře: doživotní záruka a možnost oprav Gitzo Légende proti spotřební kultuře: doživotní záruka a možnost oprav
Starost o životní prostředí je nejen poslední dobou velké téma. Společnost Gitzo se chce přičinit stativem a batohem Légende. Využívají ekologických a recyklovaných materiálů, zajišťují i snadnou možnost opravy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Venus Lens představuje 5 nových objektivů, většina má F0,95 Venus Lens představuje 5 nových objektivů, většina má F0,95
Společnost Venus Lens uvedla na trh pět nových objektivů, přičemž čtyři z nich se mohou pochlubit vynikající světelností F0,95. Pak tu máme i velmi širokoúhlý zoomovací objektiv 12-24mm pro full frame.
3.3.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nikon uvolnil nové firmwary pro Z50 a D780 i aktualizovaný software Nikon uvolnil nové firmwary pro Z50 a D780 i aktualizovaný software
Nikon aktualizoval svůj software i firmware pro některé fotoaparáty. Máme zde nové verze aplikací Capture NX-D 1.6.5, ViewNX-i 1.4.5 i firmwary pro CSC fotoaparát Z50 a digitální zrcadlovku D780.
3.3.2021, aktualita, Milan Šurkala