www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmware pro Nikon 1 V2, D750 a Coolpix P610

Firmware pro Nikon 1 V2, D750 a Coolpix P610
, , aktualita
Nikon uvolnil tři nové firmwary pro své fotoaparáty nejrůznějších tříd. Oprav se dočkala zrcadlovka Nikon D750, CSC fotoaparát Nikon 1 V2 i ultrazoom Coolpix P610. Ve všech případech se opravovaly menší nedostatky.
reklama
Od Nikonu jsme se v posledních dnech dočkali tří nových firmwarů pro jeho fotoaparáty. Jedním z nich je digitální zrcadlovka Nikon D750, která dostala firmware verze C1.02. Popis změn je velmi krátký a zahrnuje jen spolehlivější ovládání fotoaparátu. CSC fotoaparát Nikon 1 V2 pak dostal firmware A1.21/B1.21. V tomto případě se zapracovalo na komunikaci s Eyefi kartami. Původně docházelo k tomu, že se přerušoval bezdrátový přenos tehdy, když se záznam videosekvence ukončil jiným tlačítkem než tlačítkem záznamu videosekvence.


Nikon Coolpix P610


Jako poslední se oprav dočkal ultrazoom Nikon Coolpix P610, který může nyní využít firmware verze 1.1. Zde byla opravena chyba, kdy přepínání obrazu mezi hledáčkem a displejem mohlo způsobit nesprávné zobrazení nebo uložení snímků, případně docházelo ke kompletnímu zablokování fotoaparátu. Další opravenou chybou byla nechtěná změna pozice manuálního zaostření u snímků pořízených intervalovým snímáním.

Zdroj: Nikon


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Ricoh GR III s APS-C čipem dostává nový 28mm objektiv Ricoh GR III s APS-C čipem dostává nový 28mm objektiv
Od společnosti Ricoh jsme se po dlouhé době dočkali nové verze APS-C kompaktu GR III. Ta si ponechává velikost APS-C senzoru, který má nyní vyšší rozlišení 24MPx, dostává také nový ostřejší 28mm objektiv.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Tokina přichází s objektivem Opera 16-28mm f/2.8 FF Tokina přichází s objektivem Opera 16-28mm f/2.8 FF
V nabídce objektivů společnosti Tokina se objevuje nový model řady Opera. Tentokrát jde o světelný výrazně širokoúhlý zoomovací objektiv Opera 16-28mm f/2.8 FF. Je určen pro full frame digitální zrcadlovky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Outdoorový Ricoh WG-6 a chemicky odolný G900 Outdoorový Ricoh WG-6 a chemicky odolný G900
V nabídce odolných kompaktů společnosti Ricoh se objevily dvě novinky. Jde o model WG-6 s 5x optickým zoomem a ještě odolnější variantu G900. Ta je totiž odolná i vůči nejrůznějším chemikáliím.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Lomogon 2.5/32 s clonovým diskem na Kickstarteru Lomogon 2.5/32 s clonovým diskem na Kickstarteru
Další kampaň na Kickstarteru se věnuje uvedení nového objektivu. Za následujícím z nich stojí společnost Lomography a představuje nový Lomogon 2.5/32 pro digitální i analogové DSLR. Zajímavý je zejména clonovým diskem.
21.2.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotíme dovolenou mobilem: italské Lecce nalehko Fotíme dovolenou mobilem: italské Lecce nalehko
Mobilní telefony jsou mezi nadšenci fotografie často zavrhovány, nicméně faktem je, že většinoví uživatelé hází kompakty i zrcadlovky do koše a nefotí už na nic jiného než na telefon. Proto jsem si to také vyzkoušel v italském Lecce.
21.2.2019, článek, Milan Šurkala36 komentářů