www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmware pro Nikon 1 V2, D750 a Coolpix P610

Firmware pro Nikon 1 V2, D750 a Coolpix P610
, , aktualita
Nikon uvolnil tři nové firmwary pro své fotoaparáty nejrůznějších tříd. Oprav se dočkala zrcadlovka Nikon D750, CSC fotoaparát Nikon 1 V2 i ultrazoom Coolpix P610. Ve všech případech se opravovaly menší nedostatky.
K oblíbeným
reklama
Od Nikonu jsme se v posledních dnech dočkali tří nových firmwarů pro jeho fotoaparáty. Jedním z nich je digitální zrcadlovka Nikon D750, která dostala firmware verze C1.02. Popis změn je velmi krátký a zahrnuje jen spolehlivější ovládání fotoaparátu. CSC fotoaparát Nikon 1 V2 pak dostal firmware A1.21/B1.21. V tomto případě se zapracovalo na komunikaci s Eyefi kartami. Původně docházelo k tomu, že se přerušoval bezdrátový přenos tehdy, když se záznam videosekvence ukončil jiným tlačítkem než tlačítkem záznamu videosekvence.


Nikon Coolpix P610


Jako poslední se oprav dočkal ultrazoom Nikon Coolpix P610, který může nyní využít firmware verze 1.1. Zde byla opravena chyba, kdy přepínání obrazu mezi hledáčkem a displejem mohlo způsobit nesprávné zobrazení nebo uložení snímků, případně docházelo ke kompletnímu zablokování fotoaparátu. Další opravenou chybou byla nechtěná změna pozice manuálního zaostření u snímků pořízených intervalovým snímáním.

Zdroj: Nikon


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Benro vybralo na Kickstarteru 40 mil. Kč na novou elektrickou hlavu Polaris Benro vybralo na Kickstarteru 40 mil. Kč na novou elektrickou hlavu Polaris
Společnost Benro využila platformy Kickstarter pro financování její nové stativové hlavy Polaris. Ta je motorizovaná a určena je především pro astrofotografii. Umožňuje i programování, skládání snímků a mnoho dalšího.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung ISOCELL GN2: obří 1/1,12" čip pro telefony s velkými pixely Samsung ISOCELL GN2: obří 1/1,12" čip pro telefony s velkými pixely
Spousta mobilních snímačů jde s rozlišením do zbytečně vysokých hodnot, nicméně nový Samsung ISOCELL GN2 chce kombinovat nejlepší ze světa vysokého rozlišení i velkých pixelů. Ty budou mít velikost 1,4 μm.
23.2.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Doporučené fotoaparáty: únor 2021 Doporučené fotoaparáty: únor 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
23.2.2021, článek, Milan Šurkala24 komentářů
OM Digital slibuje nové fotoaparáty i objektivy včetně 8-25mm F4.0 OM Digital slibuje nové fotoaparáty i objektivy včetně 8-25mm F4.0
V rozhovoru s německým manažerem společnosti OM Digital vyplynulo několik zajímavých skutečností a plánů do budoucna. Rozhodně to nevypadá, že by měl výrobce házet flintu do žita. Chystají se nové senzory, těla i objektivy.
22.2.2021, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů
Fotograf divoké přírody zachytil zvláštního žlutého tučňáka Fotograf divoké přírody zachytil zvláštního žlutého tučňáka
Fotograf z Belgie měl při své expedici na ostrov Jižní Georgie štěstí a zachytil neobvyklé zabarvení tučňáka královského. Pták na jeho fotografiích má jasně žluté peří a už na první pohled se odlišuje od ostatních. 
22.2.2021, aktualita, Kateřina Hoferková