www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmware pro Nikon 1 V2, D750 a Coolpix P610

Firmware pro Nikon 1 V2, D750 a Coolpix P610
, , aktualita
Nikon uvolnil tři nové firmwary pro své fotoaparáty nejrůznějších tříd. Oprav se dočkala zrcadlovka Nikon D750, CSC fotoaparát Nikon 1 V2 i ultrazoom Coolpix P610. Ve všech případech se opravovaly menší nedostatky.
K oblíbeným
reklama
Od Nikonu jsme se v posledních dnech dočkali tří nových firmwarů pro jeho fotoaparáty. Jedním z nich je digitální zrcadlovka Nikon D750, která dostala firmware verze C1.02. Popis změn je velmi krátký a zahrnuje jen spolehlivější ovládání fotoaparátu. CSC fotoaparát Nikon 1 V2 pak dostal firmware A1.21/B1.21. V tomto případě se zapracovalo na komunikaci s Eyefi kartami. Původně docházelo k tomu, že se přerušoval bezdrátový přenos tehdy, když se záznam videosekvence ukončil jiným tlačítkem než tlačítkem záznamu videosekvence.


Nikon Coolpix P610


Jako poslední se oprav dočkal ultrazoom Nikon Coolpix P610, který může nyní využít firmware verze 1.1. Zde byla opravena chyba, kdy přepínání obrazu mezi hledáčkem a displejem mohlo způsobit nesprávné zobrazení nebo uložení snímků, případně docházelo ke kompletnímu zablokování fotoaparátu. Další opravenou chybou byla nechtěná změna pozice manuálního zaostření u snímků pořízených intervalovým snímáním.

Zdroj: Nikon


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku
Aplikace nazvaná Bye Bye Camera je sice určená k fotografování, má ale jednu zajímavou vlastnost. Dokáže totiž z pořízených snímků přímo odstraňovat lidské osoby, které v záběru překážejí. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková7 komentářů
Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu
V první polovině května představila společnost Samsung svůj 64MPx mobilní snímač ISOCELL Bright GW1. První snímek z tohoto snímače se objevil na čínských sociálních sítích, a to i v plném rozlišení 9216×6912 pixelů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4 Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4
Jedním z objektivů pro nový full frame CSC systém společnosti Panasonic je i světelná padesátka Lumix S Pro 50mm F1.4. Nestojí zrovna nejméně, takže je otázkou, zda za to nabídne dokonalé optické vlastnosti.
Dnes, recenze, Milan Šurkala3 komentáře
Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center
Při prodeji nemovitosti v USA byla objevena CD, na kterých se našel nečekaný obsah. Bylo zde téměř 2400 fotografií dokumentujících události, které nastaly po tragickém 11. září v New Yorku. Ty jsou nyní dostupné online na Flickru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip
Canon představil dvě novinky na poli průmyslových snímačů. Máme tu APS-H čip s velmi vysokým rozlišením 120 megapixelů a dále ještě větší full frame čip, jehož rozlišení je naopak velmi nízkých 2,7 MPx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala