www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Firmwary pro Canon EOS-1D X, EOS 5D Mark III a Olympus PEN E-PL7

Firmwary pro Canon EOS-1D X, EOS 5D Mark III a Olympus PEN E-PL7
, , aktualita
Společnost Canon přinesla firmware verze 2.0.7 pro full frame zrcadlovku EOS-1D X s velkým množstvím oprav. Několika oprav se dočkala i zrcadlovka Canon EOS 5D Mark III ve firmwaru 1.3.3 a CSC Olympus PEN E-PL7 ve verzi 1.2.
K oblíbeným
reklama
Během posledního týdne se objevilo několik nových firmwarů pro fotoaparáty Canon a Olympus. Canon vylepšil zejména svůj full frame model EOS-1D X, který má nově firmware verze 2.0.7. Byl vylepšen autofokus při použit širokoúhlých objektivů v režimu live view, opravena byla také chyba, kdy při dlouhých expozicích (několik minut) vznikaly vertikální čáry v pravé části snímků. Dále Canon opravil chybu, kdy nemusel správně fungovat expoziční bracketing, pokud byly použity delší časy přes 1 sekundu se sekvenčním snímáním. Zlepšena byla spolehlivost nastavení automatického výběru obrazových stylů (Picture Style), opraveno bylo občasné nesprávné chování elektronické vodováhy a to, že se do uživatelských režimů C1-C3 neukládaly informace o barevném prostoru. Posledním vylepšením byla oprava textů v americké a ruské verzi menu.Canon EOS 5D Mark III


Canon také vylepšil svou druhou full frame zrcadlovku EOS 5D Mark III, která může mít nyní nainstalovaný firmware verze 1.3.3. O příchodu obou firmwarů jsme vás již informovali počátkem ledna v bleskovkách. V tomto případě byla rovněž vylepšena funkčnost autofokusu při snímání se širokoúhlými objektivy v live view a opravily se také chyby v anglickém a ruském menu.

Jako poslední tu máme Olympus PEN E-PL7, pro nějž byl uveden firmware verze 1.2. V tomto případě bylo upraveno chování fotoaparátu při použití citlivosti ISO 2000 a vyšších se sekvenčním snímáním H s objektivy Panasonic 20mm F1,7, Panasonic 14-42mm F3,5-5,6, Panasonic 14-42mm F3,5-5,6 PZ, Panasonic 14mm F2,5 a Panasonic 100-300mm F4-5,6.

Zdroj: www.dpreview.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Leica CL dostává další limitovanou edici Urban Jungle Leica CL dostává další limitovanou edici Urban Jungle
Leica představuje další ze svých nesčetných limitovaných edicí svých fotoaparátů. Tentokrát přišel na řadu model CL a limitovaná edice nese název Urban Jungle. Za návrh designu může tentokrát fotograf Jean Pigozzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Adobe opět navyšuje příjmy, Creative Cloud válí Adobe opět navyšuje příjmy, Creative Cloud válí
Model předplatného je mezi zákazníky velmi úspěšný a u Adobe to platí také. Společnosti se opět významně podařilo navýšit příjmy a jen u služeb nabízených přes předplatná to byl nárůst o velmi pěkných 28 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala22 komentářů
Hasselblad X1D II 50c: rychlejší i mnohem levnější Hasselblad X1D II 50c: rychlejší i mnohem levnější
Hasselblad byl nucen reagovat na konkurenci v podobě středoformátových Fujifilmů GFX a představuje svižnější variantu svého X1D-50c, novinka dostává jméno X1D II 50c. Důležitou změnou je ale především opravdu dramaticky nižší cena.
22.6.2019, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Hasselblad uvádí první zoom XCD 35-75mm f/3.5-4-5 Hasselblad uvádí první zoom XCD 35-75mm f/3.5-4-5
Společnost Hasselblad představila svůj dlouho očekávaný zoomovací objektiv XCD 35-75mm f/3.5-4-5. Sám výrobce tvrdí, že jde o nejlepší objektiv, který kdy vyrobil. Vybaven je i centrální závěrkou.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Olympus uvádí 2× telekonvertor MC-20 Olympus uvádí 2× telekonvertor MC-20
Novinkou ve výrobním programu značky Olympus je telekonvertor MC-20. Ten nabízí uživatelům dvojnásobné prodloužení ohniskové vzdálenosti, nechybí mu ani odolnost vůči vlhkosti, prachu a mrazu.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář