www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmwary pro Canon EOS 550D a EOS 7D

Firmwary pro Canon EOS 550D a EOS 7D
, , Aktualita
Majitelé zrcadlovek Canon EOS 550 D a EOS 7D si mohou ze stránek výrobce stáhnout nejnovější verzi firmwaru opravující některé chyby vztahující se k volbě barevných tónů nebo k práci s bezdrátovými blesky.
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon inovovala firmwary u dvou svých zrcadlovek, čímž opravila několik chyb těchto fotoaparátů. Firmware 1.0.9 pro Canon EOS 550D opravuje chybu, kdy při automatické optimalizaci jasu občas docházelo k přeskoku tónů u některých snímků.Druhou zrcadlovkou, která dostala nový firmware, je Canon EOS 7D. Verze 1.2.3 opravuje problém s transmitterem ST-E2, který se sám přenastavoval na výchozí nastavení, pokud transmitter a fotoaparát byly nastaveny na automatické vypnutí. Dalším problémem byla nemožnost synchronizace se slave blesky při bezdrátovém focení spolu s makro blesky MR-14EX & MT24-EX.

Zdroj: www.photographyblog.com
reklama
Nejnovější články
Unsplash uvolnil dataset 2 milionů bezplatných snímků např. pro vývoj AI Unsplash uvolnil dataset 2 milionů bezplatných snímků např. pro vývoj AI
Fotobanka Unsplash je mezi mnohými fotografy nenáviděna, protože jiní autoři zde dávají snímky k bezplatnému použití. Nyní navíc uvolňuje ke stažení dataset 2 milionů snímků v jednom velkém archivu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Video: Svatební focení nevěsty v Bejrútu přerušila ničivá exploze Video: Svatební focení nevěsty v Bejrútu přerušila ničivá exploze
Ničivý výbuch v hlavním městě státu Libanon - Bejrútu - překvapil tamější obyvatele zcela nečekaně. Na náměstí nedaleko epicentra v přístavu zrovna pózovala pro své svatební fotografie nevěsta, fotograf zaznamenal tlakovou vlnu.
7.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Selfie, postrach muzeí: rakouský turista při focení soše ulomil prsty Selfie, postrach muzeí: rakouský turista při focení soše ulomil prsty
Focení selfie sice vypadá jednoduše, v praxi jde ale o náramně nebezpečnou disciplínu. Zemřelo a zranilo se při ní už spousta lidí, často také dochází k poškození majetku. V Itálii takto jeden Rakušan poničil sochu v muzeu.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Finanční výsledky Nikonu: obrovské pády nejen ve fotodivizi Finanční výsledky Nikonu: obrovské pády nejen ve fotodivizi
Společnosti Nikon se v posledním čtvrtletí vůbec nedařilo. Koronavirová pandemie měla dle slov společnosti enormní dopad na hospodaření a zaznamenaná poklesy příjmů jsou opravdu velmi dramatické.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů
Sigma uvedla objektiv 85mm F1.4 DG DN Art pro CSC Sigma uvedla objektiv 85mm F1.4 DG DN Art pro CSC
Společnost Sigma rozšířila nabídku svých objektivů pro CSC systémy novým modelem 85mm F1.4 DG DN Art. Vysoce světelný portrétní objektiv bude k mání nejen pro bajonet E-Mount, ale také pro L-Mount.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář