www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmwary pro Canon EOS 5D Mark II a 1D Mark IV

Firmwary pro Canon EOS 5D Mark II a 1D Mark IV
, , aktualita
Canon uvolnil pro dvě své zrcadlovky nové firmwary, které zlepšují rychlost zápisu na Compact Flash karty a přináší i opravu několika chyb. Jde o digitální zrcadlovky Canon EOS 5D Mark II a Canon EOS 1D Mark IV.
K oblíbeným
reklama
Dvě zrcadlovky společnosti Canon dostaly nové firmwary, které si můžete stáhnout. Prvně jde o firmware verze 1.1.0 pro Canon EOS 1D Mark IV, který zrychluje zápis na Compact Flash karty s rozhraním UDMA 7. Dále opravuje chybu, kdy při použití velkých CF karet (32GB a více), na kterých bylo málo volného místa, nebo při vytažení a opětovném rychlém vrácení baterie, nebylo možné natáčet videosekvence. Opraven byl také překlad do arabštiny a portugalštiny.Druhou zrcadlovkou s novým firmwarem verze 2.0.9 je Canon EOS 5D Mark II. I zde byla vylepšena rychlost zápisu na UDMA 7 CF karty. Jednou z opravených chyb je funkce C.Fn III-2 při nastavení mapování volby 5: IS Start na AF tlačítko objektivu. Pokud objektiv takové tlačítko nemá, nefungovala ani stabilizace. Opraveny byly i překlady arabštiny, portugalštiny, španělštiny a thajštiny.

Zdroj: www.dpreview.com
Nejnovější články
Hasselblad uvádí digitální stěnu CFV II 50C a tělo 907X Hasselblad uvádí digitální stěnu CFV II 50C a tělo 907X
Od společnosti Hasselblad jsme se dočkali velkého množství novinek a mezi nimi je i digitální stěna CFV II 50C a velmi malé středoformátové tělo 907X, které podporuje nové XCD objektivy. Výsledkem je na svou třídu velmi malý fotoaparát.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica CL dostává další limitovanou edici Urban Jungle Leica CL dostává další limitovanou edici Urban Jungle
Leica představuje další ze svých nesčetných limitovaných edicí svých fotoaparátů. Tentokrát přišel na řadu model CL a limitovaná edice nese název Urban Jungle. Za návrh designu může tentokrát fotograf Jean Pigozzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Adobe opět navyšuje příjmy, Creative Cloud válí Adobe opět navyšuje příjmy, Creative Cloud válí
Model předplatného je mezi zákazníky velmi úspěšný a u Adobe to platí také. Společnosti se opět významně podařilo navýšit příjmy a jen u služeb nabízených přes předplatná to byl nárůst o velmi pěkných 28 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala25 komentářů
Hasselblad X1D II 50c: rychlejší i mnohem levnější Hasselblad X1D II 50c: rychlejší i mnohem levnější
Hasselblad byl nucen reagovat na konkurenci v podobě středoformátových Fujifilmů GFX a představuje svižnější variantu svého X1D-50c, novinka dostává jméno X1D II 50c. Důležitou změnou je ale především opravdu dramaticky nižší cena.
22.6.2019, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů
Hasselblad uvádí první zoom XCD 35-75mm f/3.5-4-5 Hasselblad uvádí první zoom XCD 35-75mm f/3.5-4-5
Společnost Hasselblad představila svůj dlouho očekávaný zoomovací objektiv XCD 35-75mm f/3.5-4-5. Sám výrobce tvrdí, že jde o nejlepší objektiv, který kdy vyrobil. Vybaven je i centrální závěrkou.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů