www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Firmwary pro Canon EOS 5D Mark II a objektivy Panasonic

Firmwary pro Canon EOS 5D Mark II a objektivy Panasonic
, , aktualita
Dnes si uvedeme odkazy na další nové firmwary, které vylepšují vlastností některých fotoaparátů a objektivů. Z fotoaparátů to je high-end zrcadlovka Canon EOS 5D Mark II, z objektivů pak Panasonic Lumix X 14-42mm a Lumix X 45-175 mm.
K oblíbeným
reklama
Výrobci průběžně vylepšují své fotoaparáty a objektivy. Nyní si můžeme představit nový firmware 2.1.1 pro digitální zrcadlovku Canon EOS 5D Mark II. Ten opravuje chybu, kdy byl při sekvenčním snímání nebo expozičním bracketingu pořízen pouze jeden snímek. Dále také opravuje několik chyb v dánském překladu menu nabídek.

Panasonic vylepšil objektivy LUMIX G X VARIO PZ 14-42mm / F3.5-5.6 ASPH. / POWER O.I.S. (H-PS14042) a LUMIX G X VARIO PZ 45-175mm / F4.0-5.6 ASPH. / POWER O.I.S. (H-PS45175). Firmwary verze 1.1 vylepšují práci s Touch Zoom s fotoaparátem Lumix GX1 a výkon autofokusu u fotografií i videosekvencí. U 45-175mm objektivu byl vylepšen i výkon optické stabilizace.

Zdroj: www.dpreview.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody
Nikon v poslední době trochu přeorganizoval nabídku svých ultrazoomů a vytvořil model Coolpix B600. Ten je kombinací předchozích modelů B500 a B700. Nabídne 16MPx rozlišení i velmi slušný 60× optický zoom. Jaký však bude?
Včera, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku
Poslední finanční výsledky Nikon asi akcionáře a fanoušky společnosti moc nepotěšily. I když je celá společnost a dokonce i fotografická divize stále v zisku, čísla jsou o mnoho horší než v předchozím roce.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
11.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů