www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Firmwary pro Canon EOS 5D Mark II a objektivy Panasonic

Firmwary pro Canon EOS 5D Mark II a objektivy Panasonic
, , aktualita
Dnes si uvedeme odkazy na další nové firmwary, které vylepšují vlastností některých fotoaparátů a objektivů. Z fotoaparátů to je high-end zrcadlovka Canon EOS 5D Mark II, z objektivů pak Panasonic Lumix X 14-42mm a Lumix X 45-175 mm.
K oblíbeným
reklama
Výrobci průběžně vylepšují své fotoaparáty a objektivy. Nyní si můžeme představit nový firmware 2.1.1 pro digitální zrcadlovku Canon EOS 5D Mark II. Ten opravuje chybu, kdy byl při sekvenčním snímání nebo expozičním bracketingu pořízen pouze jeden snímek. Dále také opravuje několik chyb v dánském překladu menu nabídek.

Panasonic vylepšil objektivy LUMIX G X VARIO PZ 14-42mm / F3.5-5.6 ASPH. / POWER O.I.S. (H-PS14042) a LUMIX G X VARIO PZ 45-175mm / F4.0-5.6 ASPH. / POWER O.I.S. (H-PS45175). Firmwary verze 1.1 vylepšují práci s Touch Zoom s fotoaparátem Lumix GX1 a výkon autofokusu u fotografií i videosekvencí. U 45-175mm objektivu byl vylepšen i výkon optické stabilizace.

Zdroj: www.dpreview.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
500px chválilo umělce za jeho koláže, teď hrozí banem 500px chválilo umělce za jeho koláže, teď hrozí banem
Fotobanka 500px si v posledních letech utržila nejednu ostudu a nyní je tu další kontroverzní počin. Několik let chválilo fotografa Michala Karcze, dokonce byl vyhlášen umělcem roku. Za jeho umění ho ale chce nyní zabanovat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Manfrotto uvádí makro stativ Befree GT XPRO Manfrotto uvádí makro stativ Befree GT XPRO
Pokud rádi fotíte makro, jistě jste se setkali se situací, kdy jste potřebovali být velmi blízko u země. Nové stativy Manfrotto Befree GT XPRO něco takového díky otočitelnému středovému sloupci nabídnou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvádí M-E (typ 240), cenově přístupnější dálkoměr Leica uvádí M-E (typ 240), cenově přístupnější dálkoměr
Německá Leica představila nový dálkoměrný fotoaparát M-E (typ 240). Novinka se má stát jakýmsi low-endovým modelem. I přesto bude mít nějaké funkce navíc a zvládne natáčet Full HD videosekvence.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku
Aplikace nazvaná Bye Bye Camera je sice určená k fotografování, má ale jednu zajímavou vlastnost. Dokáže totiž z pořízených snímků přímo odstraňovat lidské osoby, které v záběru překážejí. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu
V první polovině května představila společnost Samsung svůj 64MPx mobilní snímač ISOCELL Bright GW1. První snímek z tohoto snímače se objevil na čínských sociálních sítích, a to i v plném rozlišení 9216×6912 pixelů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů