www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Firmwary pro Canon EOS 5D Mark II a Sigma DP2/DP2s

Firmwary pro Canon EOS 5D Mark II a Sigma DP2/DP2s
, , Aktualita
Nové firmwary pro své fotoaparáty uvolnila i společnost Canon, konkrétně verzi 2.0.7 pro digitální zrcadlovku EOS 5D Mark II. Sigma učinila totéž pro kompakty DP2 (verze 1.05) a novější DP2s (verze 1.01). Zde jde zejména o zlepšení kvality snímků.
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon opravila několik chybiček u své zrcadlovky EOS 5D Mark II. Nový firmware verze 2.0.7 opravuje abnormální pohyby clony při natáčení videosekvencí v režimu manuální expozice nebo priority clony. V manuálním režimu už dnes hledáček i LCD displej ukazují totožnou míru pod(pře)expozice, doposud se udávané údaje mohly lišit.Jako poslední je zde oprava chyby, kdy se bezdrátové moduly WFT-E4 nebo WFT-E4 II při použití s FTP přenosy nebyly schopny automaticky vypnout. Nový firmware si můžete stáhnout na stránce web.canon.jp.Lehkých oprav se dočkaly i kompakty Sigma DP2 a DP2s. Ty mají nové firmwary verze 1.0.5 (DP2) a verze 1.0.1 (novější DP2s). V obou případech jde pouze o zlepšení kvality snímků při použití citlivosti ISO 400.

Zdroj: web.canon.jp, www.sigma-dp.com
Nejnovější články
Leica CL dostává další limitovanou edici Urban Jungle Leica CL dostává další limitovanou edici Urban Jungle
Leica představuje další ze svých nesčetných limitovaných edicí svých fotoaparátů. Tentokrát přišel na řadu model CL a limitovaná edice nese název Urban Jungle. Za návrh designu může tentokrát fotograf Jean Pigozzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Adobe opět navyšuje příjmy, Creative Cloud válí Adobe opět navyšuje příjmy, Creative Cloud válí
Model předplatného je mezi zákazníky velmi úspěšný a u Adobe to platí také. Společnosti se opět významně podařilo navýšit příjmy a jen u služeb nabízených přes předplatná to byl nárůst o velmi pěkných 28 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala22 komentářů
Hasselblad X1D II 50c: rychlejší i mnohem levnější Hasselblad X1D II 50c: rychlejší i mnohem levnější
Hasselblad byl nucen reagovat na konkurenci v podobě středoformátových Fujifilmů GFX a představuje svižnější variantu svého X1D-50c, novinka dostává jméno X1D II 50c. Důležitou změnou je ale především opravdu dramaticky nižší cena.
22.6.2019, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Hasselblad uvádí první zoom XCD 35-75mm f/3.5-4-5 Hasselblad uvádí první zoom XCD 35-75mm f/3.5-4-5
Společnost Hasselblad představila svůj dlouho očekávaný zoomovací objektiv XCD 35-75mm f/3.5-4-5. Sám výrobce tvrdí, že jde o nejlepší objektiv, který kdy vyrobil. Vybaven je i centrální závěrkou.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Olympus uvádí 2× telekonvertor MC-20 Olympus uvádí 2× telekonvertor MC-20
Novinkou ve výrobním programu značky Olympus je telekonvertor MC-20. Ten nabízí uživatelům dvojnásobné prodloužení ohniskové vzdálenosti, nechybí mu ani odolnost vůči vlhkosti, prachu a mrazu.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář