www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Firmwary pro Nikon Coolpix P900, S6700, Panasonic Lumix FZ1000 a TZ57

Firmwary pro Nikon Coolpix P900, S6700, Panasonic Lumix FZ1000 a TZ57
, , aktualita
Společnosti Nikon a Panasonic připravily nové verze firmwarů pro některé fotoaparáty. Ty většinou opravují chyby a nestability dotčených přístrojů. Jde např. o špatnou funkci dálkového ovládání u Coolpixu P900.
K oblíbeným
reklama
Máme zde novou várku firmwarů. Začneme společností Nikon, která přinesla firmware verze 1.2 pro 83× ultrazoom Nikon Coolpix P900. Původní verze si moc nerozuměla s dálkovým ovládáním ML-L3. Prvně byla opravena chyba, kdy při natáčení videa bylo možné zmáčknout spoušť pouze jednou a nahrávání videa nemohlo být ukončeno zmáčknutím příslušného tlačítka. Nikon dále přiznal, že se jim nepovedlo opravit chybu, kdy při použití dálkového ovládání ML-L3 a aktivního automatického přepínání EVF a LCD nebylo (a stále není) možné spustit závěrku v případě, že je někdo blízko hledáčku (situace, kdy je hledáček automaticky vybrán jako aktivní). Nikon tedy doporučuje automatické přepínání vypnout v případě, že chcete používat zmíněné dálkové ovládání.


Nikon Coolpix P900


Nikon Coolpix S6700 dostal firmware verze 1.1, který opravuje občasnou chybu zamrznutí přístroje s vysunutým objektivem. Společnost Panasonic pak také opravila dva své přístroje. Prvním je oblíbený ultrazoom Lumix FZ1000, který dostal firmware verze 2.2. Ten opravil chybu občasného špatného zobrazování hodnoty clony. Panasonic Lumix TZ57 má nyní firmware verze 1.2. Ten zlepšil stabilitu iHDR režimu a odstranil chybu indikace režimu "díítě".

Zdroj: Panasonic, Nikon


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Tamron uvedl světelný 35-150mm F2.8-4 Di VC OSD Tamron uvedl světelný 35-150mm F2.8-4 Di VC OSD
V únoru oznámila společnost Tamron vývoj několika nových objektivů a jeden z nich se právě objevil. Jde o model 35-150mm F/2.8-4 Di VC OSD (A043). Ten nabídne účinnou optickou stabilizaci obrazu i odolnou konstrukci.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100 Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100
Zeiss přichází s dalším objektivem do řady Otus. Opět tu máme vynikající světelnost F1,4, tentokrát však s ohniskovou vzdáleností 100 mm. Novinka má nabízet výkony typické pro středoformátové objektivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
24.4.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
24.4.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala41 komentářů