www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Firmwary pro Olympus E-M10, E-M1 a Panasonic GX7

Firmwary pro Olympus E-M10, E-M1 a Panasonic GX7
, , aktualita
Společnosti Panasonic a Olympus vylepšily své Micro Four Thirds fotoaparáty. U Olympusu je to OM-D E-M10 a E-M1, Panasonic pak uvedl nový firmware pro svůj Lumix GX7. Vylepšeno bylo např. focení s pomocí Wi-Fi.
K oblíbeným
reklama
Společnosti Panasonic a Olympus uvolnily nové firmwary pro některé Micro Four Thirds fotoaparáty. U Olympusu se to týká modelu OM-D E-M1, který dostal firmware verze 1.4. Ten vylepšuje ostření s Four Thirds objektivy a ostření v režimu AF-C. Dále bylo zlepšeno focení přes Wi-Fi s aplikací Olympus Image Share, kdy lze ovládat i filtry, samospoušť, elektronický zoom a další. Olympus OM-D E-M10 dostal firmware verze 1.1. Ten vylepšuje stabilizaci u natáčení videosekvencí a přidává volbu "0 sec anti-shock" pro eliminaci roztřesení závěrky stejně jako u modelu PEN E-P5. Oba firmwary lze stáhnout přes aplikaci Digital Camera Updater.


Panasonic Lumix GX7


Panasonic uvolnil firmware verze 1.3 pro svůj CSC fotoaparát Panasonic Lumix GX7. Zde byla opravena chyba při práci s Wi-Fi se zařízeními vybavenými operačním systémem Apple iOS. Za další byla zlepšena stabilita fotoaparátu při spuštění, pokud byla vložena SDHC/SDXC karta s UHS-I rozhraním.

Zdroj: www.panasonic.jp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku
Youtuber zveřejnil video, v němž předvádí, jak na jednu ze svých želv nádherných připevnil GoPro kameru. Želva pak v malém rybníku pořídila záběry světa a života ukrytého pod vodní hladinou. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Doporučené fotoaparáty: červen 2019 Doporučené fotoaparáty: červen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala51 komentářů
Canon vysvětlil, proč lze dělat lepší objektivy pro CSC než pro DSLR Canon vysvětlil, proč lze dělat lepší objektivy pro CSC než pro DSLR
Společnost Canon zveřejnila video, ve kterém vysvětluje, proč mohou mít CSC fotoaparáty snáze opticky kvalitnější objektivy než digitální zrcadlovky při menších rozměrech. Vše závisí na vzdálenosti senzoru od objektivu.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala23 komentářů
Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright
Americké soudnictví je často terčem vtipů, neboť v této zemi netušených soudních možností lze žalovat snad naprosto všechno. Poslední případ z Texasu pak ukázal, že může být dokonce legální porušovat copyright.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0 MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0
Nezávislý výrobce objektivů MS Optics představuje dvě nové světelné padesátky pro M-Mount. Máme zde Vario Prasma 50mm F1.5 s optickým návrhem Plasmat a pak supersvětelný model ISM 50mm F1.0.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala