www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Firmwary pro Olympus E-M10, E-M1 a Panasonic GX7

Firmwary pro Olympus E-M10, E-M1 a Panasonic GX7
, , aktualita
Společnosti Panasonic a Olympus vylepšily své Micro Four Thirds fotoaparáty. U Olympusu je to OM-D E-M10 a E-M1, Panasonic pak uvedl nový firmware pro svůj Lumix GX7. Vylepšeno bylo např. focení s pomocí Wi-Fi.
K oblíbeným
reklama
Společnosti Panasonic a Olympus uvolnily nové firmwary pro některé Micro Four Thirds fotoaparáty. U Olympusu se to týká modelu OM-D E-M1, který dostal firmware verze 1.4. Ten vylepšuje ostření s Four Thirds objektivy a ostření v režimu AF-C. Dále bylo zlepšeno focení přes Wi-Fi s aplikací Olympus Image Share, kdy lze ovládat i filtry, samospoušť, elektronický zoom a další. Olympus OM-D E-M10 dostal firmware verze 1.1. Ten vylepšuje stabilizaci u natáčení videosekvencí a přidává volbu "0 sec anti-shock" pro eliminaci roztřesení závěrky stejně jako u modelu PEN E-P5. Oba firmwary lze stáhnout přes aplikaci Digital Camera Updater.


Panasonic Lumix GX7


Panasonic uvolnil firmware verze 1.3 pro svůj CSC fotoaparát Panasonic Lumix GX7. Zde byla opravena chyba při práci s Wi-Fi se zařízeními vybavenými operačním systémem Apple iOS. Za další byla zlepšena stabilita fotoaparátu při spuštění, pokud byla vložena SDHC/SDXC karta s UHS-I rozhraním.

Zdroj: www.panasonic.jp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO
Oblíbené stativy GorillaPod od společnosti Joby existují ve velkém množství variant a nyní se představuje další novinka. Jmenuje se GorillaPod 3K PRO a představuje kovovou variantu již známého modelu.
15.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe
Sony pokračuje s výrobou kapesních ultrazoomů a jeho nový model Cyber-shot HX99 míří trochu výš. Přináší totiž např. podporu RAWu, má i dotykový displej a nezapomnělo se ani na populární 4K videosekvence.
15.4.2019, recenze, Milan Šurkala18 komentářů
Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ
Poslední kategorií, na kterou se v rámci aknety TIPA Awards 2019 podíváme, jsou monitory pro fotografy. Zde letos bodovaly dvě společnosti, BenQ v levnější kategorii a LG v té více profesionální.
14.4.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto
Po jednom titulu z cen TIPA Awards 2019 si odnesly i další tři společnosti. Nyní se podíváme na širokoúhlé objektivy od Tamronu a Tokiny se světelností F2,8 a karbonový stativ italské společnosti Manfrotto.
13.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nové sklo pro CSC Nikonu: Samyang MF 85mm F1.4 Z Nové sklo pro CSC Nikonu: Samyang MF 85mm F1.4 Z
Pro full frame CSC od Nikonu si společnost Samyang připravila dva nové manuální objektivy. Vedle 14mm F2.8 objektivu je to také objektiv s 85mm ohniskovou vzdáleností a velmi dobrou světelností F1.4.
13.4.2019, aktualita, Milan Šurkala