www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Firmwary pro Olympus E-M10, E-M1 a Panasonic GX7

Firmwary pro Olympus E-M10, E-M1 a Panasonic GX7
, , aktualita
Společnosti Panasonic a Olympus vylepšily své Micro Four Thirds fotoaparáty. U Olympusu je to OM-D E-M10 a E-M1, Panasonic pak uvedl nový firmware pro svůj Lumix GX7. Vylepšeno bylo např. focení s pomocí Wi-Fi.
K oblíbeným
reklama
Společnosti Panasonic a Olympus uvolnily nové firmwary pro některé Micro Four Thirds fotoaparáty. U Olympusu se to týká modelu OM-D E-M1, který dostal firmware verze 1.4. Ten vylepšuje ostření s Four Thirds objektivy a ostření v režimu AF-C. Dále bylo zlepšeno focení přes Wi-Fi s aplikací Olympus Image Share, kdy lze ovládat i filtry, samospoušť, elektronický zoom a další. Olympus OM-D E-M10 dostal firmware verze 1.1. Ten vylepšuje stabilizaci u natáčení videosekvencí a přidává volbu "0 sec anti-shock" pro eliminaci roztřesení závěrky stejně jako u modelu PEN E-P5. Oba firmwary lze stáhnout přes aplikaci Digital Camera Updater.


Panasonic Lumix GX7


Panasonic uvolnil firmware verze 1.3 pro svůj CSC fotoaparát Panasonic Lumix GX7. Zde byla opravena chyba při práci s Wi-Fi se zařízeními vybavenými operačním systémem Apple iOS. Za další byla zlepšena stabilita fotoaparátu při spuštění, pokud byla vložena SDHC/SDXC karta s UHS-I rozhraním.

Zdroj: www.panasonic.jp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
4.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru
Britský fotograf chce svou tvorbou upozornit na alarmující počty některých ohrožených druhů ptáků. Cestuje po světě a vyhledává zajímavá zvířata, kterým fotografuje profesionální portréty, jež podtrhují jejich rozmanitost. 
4.12.2019, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku
Youtuber z LazyGamesReviews si trochu pohrál s 21 let starým kompaktem Kodak DC260 a poněvadž jde v podstatě o ořezaný počítač s procesorem IBM, jehož architekturu používal i Apple PowerMac, dokázal na něm rozběhat střílečku DOOM z 90. let.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč
Také společnost Nikon si připravila na závěr roku prodejní akci v podobě slev. V jejím případě se týká CSC fotoaparátů, digitálních zrcadlovek, vybraných kompaktů a pochopitelně i spousty objektivů pro DSLR.
2.12.2019, aktualita, Milan Šurkala