www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Firmwary pro Olympus E-M10, E-M1 a Panasonic GX7

Firmwary pro Olympus E-M10, E-M1 a Panasonic GX7
, , aktualita
Společnosti Panasonic a Olympus vylepšily své Micro Four Thirds fotoaparáty. U Olympusu je to OM-D E-M10 a E-M1, Panasonic pak uvedl nový firmware pro svůj Lumix GX7. Vylepšeno bylo např. focení s pomocí Wi-Fi.
reklama
Společnosti Panasonic a Olympus uvolnily nové firmwary pro některé Micro Four Thirds fotoaparáty. U Olympusu se to týká modelu OM-D E-M1, který dostal firmware verze 1.4. Ten vylepšuje ostření s Four Thirds objektivy a ostření v režimu AF-C. Dále bylo zlepšeno focení přes Wi-Fi s aplikací Olympus Image Share, kdy lze ovládat i filtry, samospoušť, elektronický zoom a další. Olympus OM-D E-M10 dostal firmware verze 1.1. Ten vylepšuje stabilizaci u natáčení videosekvencí a přidává volbu "0 sec anti-shock" pro eliminaci roztřesení závěrky stejně jako u modelu PEN E-P5. Oba firmwary lze stáhnout přes aplikaci Digital Camera Updater.


Panasonic Lumix GX7


Panasonic uvolnil firmware verze 1.3 pro svůj CSC fotoaparát Panasonic Lumix GX7. Zde byla opravena chyba při práci s Wi-Fi se zařízeními vybavenými operačním systémem Apple iOS. Za další byla zlepšena stabilita fotoaparátu při spuštění, pokud byla vložena SDHC/SDXC karta s UHS-I rozhraním.

Zdroj: www.panasonic.jp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let
Slavná fotografie "V-J Day in Times Square" Alfreda Eisenstaedta zobrazuje námořníka George Mendonsu, který z radosti nad koncem války políbil okolo jdoucí sestřičku. Ten zemřel ve věku 95 let těsně před svými dalšími narozeninami.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji
Pokud si děláte zálusk na nový full frame CSC fotoaparát Panasonic Lumix S1 nebo S1R a některé objektivy, tak má pro vás Panasonic připravenu akci typu "šrotovné". Za odkup starého CSC nebo DSLR můžete dostat slevu až 15600 Kč.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Lensrentals si vyrobili šílený objektiv s 270° úhlem záběru Lensrentals si vyrobili šílený objektiv s 270° úhlem záběru
Společnost Lensrentals je známá především jako půjčovna objektivů v USA. Zdejší zaměstnanci si ale i rádi hrají a tak se rozhodli vytvořit doslova šílený objektiv C-4 Optics 4.9mm, f/3.5 Hyper Fish-Eye, který vidí i daleko za sebe.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Panasonic Lumix TZ95 dostává lepší EVF a Bluetooth Panasonic Lumix TZ95 dostává lepší EVF a Bluetooth
Druhou dnes představenou fotografickou novinkou společnosti Panasonic je kapesní ultrazoom Lumix TZ95. Ten má 20MPx senzor, 30× optický zoom a nově dostává podporu Bluetooth a např. i lepší elektronický hledáček s vyšším rozlišením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic uvádí inovovaný ultrazoom Lumix FZ1000 II Panasonic uvádí inovovaný ultrazoom Lumix FZ1000 II
I když je na trhu už dlouhou domu Lumix FZ2000, společnost Panasonic aktualizovala i jeho předchůdce Lumix FZ1000. Ten dostal dvojku do názvu, přináší např. vyšší rozsah clon, Bluetooth a další změny.
Včera, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů