www.digimanie.cz
>
>
>
>
>
>

Firmwary pro Pentax K-3, Panasonic G6 a GF6

Firmwary pro Pentax K-3, Panasonic G6 a GF6
, , aktualita
O vylepšení svých produktů se nyní postaraly společnosti Ricoh a Panasonic. Ricoh inovoval zrcadlovku Pentax K-3 např. o bracketing simulace AA filtru, Panasonic pak Micro Four Thirds fotoaparátům Lumix G6 a GF6 vylepšil Wi-Fi.
K oblíbeným
reklama
Společnost Ricoh uvolnila nový firmware verze 1.02 pro svou digitální zrcadlovku Pentax K-3. Ten přináší např. funkci bracketingu simulace AA filtru. AA filtr je simulován lehkým potřesením snímače a díky bracketingu můžete vyfotit snímky bez i s touto funkcí a vybrat tu lepší. Dále byla vylepšena přesnost ukazatele stavu baterie při použití bateriového gripu, zlepšil se výkon sekvenčního snímání s průběžným ostřením AFC a celkově se zde objevilo ještě pár malých vylepšení stability přístroje.


Ricoh Pentax K-3


O vylepšení svých produktů se postarala i společnost Panasonic. Pro Micro Four Thirds fotoaparát Lumix GF6 je k dispozici firmware verze 1.2 a Lumix G6 dostal také verzi s označením 1.2. V obou případech jsou vylepšení totožná. Konkrétně se jedná o vylepšení kompatibility s objektivem 12-32mm F3,5-5,6 (H-FS12032) a dále se zapracovalo na kompatibilitě bezdrátového připojení Wi-Fi se zařízeními s operačním systémem Apple iOS.

Zdroj: www.ricoh-imaging.co.jp, www.panasonic.jp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF
Výrobce objektivů a příslušenství Viltrox si chystá tři novinky s pevnou ohniskovou vzdáleností. Všechny budou mít autofokus a výbornou světelnost F1,4, přičemž budou určeny pro APS-C CSC fotoaparáty.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala