www.digimanie.cz
>
>
>
>
>
>

Firmwary pro Pentax K-3, Panasonic G6 a GF6

Firmwary pro Pentax K-3, Panasonic G6 a GF6
, , aktualita
O vylepšení svých produktů se nyní postaraly společnosti Ricoh a Panasonic. Ricoh inovoval zrcadlovku Pentax K-3 např. o bracketing simulace AA filtru, Panasonic pak Micro Four Thirds fotoaparátům Lumix G6 a GF6 vylepšil Wi-Fi.
K oblíbeným
reklama
Společnost Ricoh uvolnila nový firmware verze 1.02 pro svou digitální zrcadlovku Pentax K-3. Ten přináší např. funkci bracketingu simulace AA filtru. AA filtr je simulován lehkým potřesením snímače a díky bracketingu můžete vyfotit snímky bez i s touto funkcí a vybrat tu lepší. Dále byla vylepšena přesnost ukazatele stavu baterie při použití bateriového gripu, zlepšil se výkon sekvenčního snímání s průběžným ostřením AFC a celkově se zde objevilo ještě pár malých vylepšení stability přístroje.


Ricoh Pentax K-3


O vylepšení svých produktů se postarala i společnost Panasonic. Pro Micro Four Thirds fotoaparát Lumix GF6 je k dispozici firmware verze 1.2 a Lumix G6 dostal také verzi s označením 1.2. V obou případech jsou vylepšení totožná. Konkrétně se jedná o vylepšení kompatibility s objektivem 12-32mm F3,5-5,6 (H-FS12032) a dále se zapracovalo na kompatibilitě bezdrátového připojení Wi-Fi se zařízeními s operačním systémem Apple iOS.

Zdroj: www.ricoh-imaging.co.jp, www.panasonic.jp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100 Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100
Zeiss přichází s dalším objektivem do řady Otus. Opět tu máme vynikající světelnost F1,4, tentokrát však s ohniskovou vzdáleností 100 mm. Novinka má nabízet výkony typické pro středoformátové objektivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
24.4.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
24.4.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala38 komentářů
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
21.4.2019, aktualita, Milan Šurkala