www.digimanie.cz
>
>
>
>
>
>

Firmwary pro Pentax K-3, Panasonic G6 a GF6

Firmwary pro Pentax K-3, Panasonic G6 a GF6
, , aktualita
O vylepšení svých produktů se nyní postaraly společnosti Ricoh a Panasonic. Ricoh inovoval zrcadlovku Pentax K-3 např. o bracketing simulace AA filtru, Panasonic pak Micro Four Thirds fotoaparátům Lumix G6 a GF6 vylepšil Wi-Fi.
reklama
Společnost Ricoh uvolnila nový firmware verze 1.02 pro svou digitální zrcadlovku Pentax K-3. Ten přináší např. funkci bracketingu simulace AA filtru. AA filtr je simulován lehkým potřesením snímače a díky bracketingu můžete vyfotit snímky bez i s touto funkcí a vybrat tu lepší. Dále byla vylepšena přesnost ukazatele stavu baterie při použití bateriového gripu, zlepšil se výkon sekvenčního snímání s průběžným ostřením AFC a celkově se zde objevilo ještě pár malých vylepšení stability přístroje.


Ricoh Pentax K-3


O vylepšení svých produktů se postarala i společnost Panasonic. Pro Micro Four Thirds fotoaparát Lumix GF6 je k dispozici firmware verze 1.2 a Lumix G6 dostal také verzi s označením 1.2. V obou případech jsou vylepšení totožná. Konkrétně se jedná o vylepšení kompatibility s objektivem 12-32mm F3,5-5,6 (H-FS12032) a dále se zapracovalo na kompatibilitě bezdrátového připojení Wi-Fi se zařízeními s operačním systémem Apple iOS.

Zdroj: www.ricoh-imaging.co.jp, www.panasonic.jp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fotíme dovolenou mobilem: italské Lecce nalehko Fotíme dovolenou mobilem: italské Lecce nalehko
Mobilní telefony jsou mezi nadšenci fotografie často zavrhovány, nicméně faktem je, že většinoví uživatelé hází kompakty i zrcadlovky do koše a nefotí už na nic jiného než na telefon. Proto jsem si to také vyzkoušel v italském Lecce.
Dnes, článek, Milan Šurkala
Tamron oznámil vývoj 3 objektivů včetně SP 35mm F1.4 Tamron oznámil vývoj 3 objektivů včetně SP 35mm F1.4
Známý výrobce objektivů Tamron oznámil, že si pro nás chystá hned tři nové objektivy. Konkrétně půjde o 35-150mm F/2.8-4 Di VC OSD, SP 35mm F/1.4 Di USD pro DSLR a 17-28mm F/2.8 Di III RXD pro CSC.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let
Slavná fotografie "V-J Day in Times Square" Alfreda Eisenstaedta zobrazuje námořníka George Mendonsu, který z radosti nad koncem války políbil okolo jdoucí sestřičku. Ten zemřel ve věku 95 let těsně před svými dalšími narozeninami.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji
Pokud si děláte zálusk na nový full frame CSC fotoaparát Panasonic Lumix S1 nebo S1R a některé objektivy, tak má pro vás Panasonic připravenu akci typu "šrotovné". Za odkup starého CSC nebo DSLR můžete dostat slevu až 15600 Kč.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Lensrentals si vyrobili šílený objektiv s 270° úhlem záběru Lensrentals si vyrobili šílený objektiv s 270° úhlem záběru
Společnost Lensrentals je známá především jako půjčovna objektivů v USA. Zdejší zaměstnanci si ale i rádi hrají a tak se rozhodli vytvořit doslova šílený objektiv C-4 Optics 4.9mm, f/3.5 Hyper Fish-Eye, který vidí i daleko za sebe.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů