www.digimanie.cz
>
>

Flexibilní stativy Joby GPod Mini Magnetic a MPod Mini Stand

Flexibilní stativy Joby GPod Mini Magnetic a MPod Mini Stand
, , aktualita
Společnost Joby je známá svými flexibilními stativy GorillaPod. Nyní obohatila nabídku o magnetický stativ GPod Mini Magnetic pro malé kompakty a malý stativ MPod Mini Stand určený pro smartphony a podobná zařízení.
K oblíbeným
reklama
V nabídce společnosti Joby se objevily dva nové flexibilní stativy. Prvním je GPod Mini Magnetic, který, jak už je podle názvu patrné, disponuje magnetickými nohami, takže dobře drží i na jakémkoli železném povrchu. Vhodný je tak i pro akční videokamery jako je GoPro Hero. Samotný stativ váží 43 gramů a poradí si s fotoaparáty vážícími až 325 gramů. Jeho rozměry ve složeném stavu jsou 3,3×3,3×9,3 cm. Cena byla stanovena na $14,95.


Joby GPod Mini Magnetic


Druhou novinkou je Joby MPod Mini Stand, který je určen pro smartphony. Ty mohou být 11,5 mm vysoké a 81 mm široké, zvládne tedy i iPhone, iPad, Samsung Galaxy S4 i Galaxy Note II. Uchycení funguje na bázi dvou oušek spojených elastickým pruhem. Stativ váží pouhých 30 gramů, dle výrobce by si ale měl poradit s až 325gramovým zařízením. Rozměry ve složeném stavu činí 3,3×3,3×11,6 cm. I tento stativ má cenu stanovenou na $14,95.


Joby MPod Mini Stand

Nejnovější články
Ricoh oznamuje vývoj nové APS-C DSLR Ricoh oznamuje vývoj nové APS-C DSLR
Oznámení o vývoji nového fotoaparátu vydala také společnost Ricoh Pentax. Ta si pro blízkou budoucnost chystá novou vlajkovou loď APS-C systému svých digitálních zrcadlovek. Ta má nahradit Pentax KP.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm vyvíjí X-Pro3 se skrytým LCD Fujifilm vyvíjí X-Pro3 se skrytým LCD
Fujifilm na tiskové konferenci oznámil vývoj nového APS-C CSC fotoaparátu X-Pro3. Ten má přinést několik zajímavých funkcí. Vylepší hybridní hledáček, přesune se hlavní LCD a budou zde i nové simulace filmů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nikon prý chystá 60MPx full frame s 16bitovými RAWy Nikon prý chystá 60MPx full frame s 16bitovými RAWy
Podle uniklých informací chystá Nikon nový full frame fotoaparát, jehož snímač by měl dosahovat velmi vysokého rozlišení 60 megapixelů. Další zajímavostí by měla být podpora 16bitového RAW formátu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Instagram smaže příspěvky se zázračnými dietami Instagram smaže příspěvky se zázračnými dietami
Zázračné diety nebo kosmetické operace mohou v mnohých mladých lidech vzbudit pocit vlastní nedostatečnosti a mentální nepohody. Sociální síť Instagram proto začne takové příspěvky omezovat nebo rovnou mazat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple si chce zaregistrovat slovo "slofie" Apple si chce zaregistrovat slovo "slofie"
Spolu s novými smartphony Apple iPhone 11 byl představen koncept slofie. Jde vlastně o slow-motion selfie video, které je umožněno 120fps záznamem přední kamerky. Apple si chce nyní toto slovo zaregistrovat jako trademark.
19.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář