www.digimanie.cz
>
>

Flexibilní stativy Joby GPod Mini Magnetic a MPod Mini Stand

Flexibilní stativy Joby GPod Mini Magnetic a MPod Mini Stand
, , aktualita
Společnost Joby je známá svými flexibilními stativy GorillaPod. Nyní obohatila nabídku o magnetický stativ GPod Mini Magnetic pro malé kompakty a malý stativ MPod Mini Stand určený pro smartphony a podobná zařízení.
K oblíbeným
reklama
V nabídce společnosti Joby se objevily dva nové flexibilní stativy. Prvním je GPod Mini Magnetic, který, jak už je podle názvu patrné, disponuje magnetickými nohami, takže dobře drží i na jakémkoli železném povrchu. Vhodný je tak i pro akční videokamery jako je GoPro Hero. Samotný stativ váží 43 gramů a poradí si s fotoaparáty vážícími až 325 gramů. Jeho rozměry ve složeném stavu jsou 3,3×3,3×9,3 cm. Cena byla stanovena na $14,95.


Joby GPod Mini Magnetic


Druhou novinkou je Joby MPod Mini Stand, který je určen pro smartphony. Ty mohou být 11,5 mm vysoké a 81 mm široké, zvládne tedy i iPhone, iPad, Samsung Galaxy S4 i Galaxy Note II. Uchycení funguje na bázi dvou oušek spojených elastickým pruhem. Stativ váží pouhých 30 gramů, dle výrobce by si ale měl poradit s až 325gramovým zařízením. Rozměry ve složeném stavu činí 3,3×3,3×11,6 cm. I tento stativ má cenu stanovenou na $14,95.


Joby MPod Mini Stand

reklama
Nejnovější články
Canon si patentoval širokoúhlý objektiv RF 13-21mm F2.8 Canon si patentoval širokoúhlý objektiv RF 13-21mm F2.8
Dalším zajímavým patentem z dílen společnosti Canon je extrémně širokoúhlý zoomovací objektiv RF 13-21mm F2.8. Ten by měl nabídnout více než 106° úhel záběru, optický zoom by měl být téměř 1,6násobný.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
7artisans uvádí objektiv 35mm f/1.4 i pro Nikon Z-Mount 7artisans uvádí objektiv 35mm f/1.4 i pro Nikon Z-Mount
Výrobce levných manuálních objektivů 7artisans přichází s další novinkou. Tentokrát je to jeho velmi světelný objektiv MF 35mm f/1.4, který bude mimo Sony E/FE nově k dispozici také pro full frame CSC od NIkonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Reportér omylem natočil živý vstup s obličejovými filtry, je senzací internetu Reportér omylem natočil živý vstup s obličejovými filtry, je senzací internetu
Obličejové filtry, které lze aktivovat na nejednom telefonu, se "vymstily" reportérovi Justinovi Hintonovi. Ten chtěl natočit seriózní reportáž, jenže ve výsledku měl ve videu tváře mafiána, kouzelníka, pilota ze sci-fi filmu a další.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic Lumix S1: postřehy z praxe Panasonic Lumix S1: postřehy z praxe
Nedávno jsme si vyzkoušeli 47,3MPx Lumix S1R od Panasonicu, nyní přichází na řadu varianta Lumix S1 s 24MPx snímačem. Ta je více zaměřena na natáčení videa. Jak bude dobrá pro fotky i video?
Včera, recenze, Milan Šurkala
Panasonic zveřejnil roadmapu full frame objektivů pro L-Mount Panasonic zveřejnil roadmapu full frame objektivů pro L-Mount
Full frame systém Panasonicu s objektivy L-Mount by měl být v následujících dvou letech rozšířen o dalších šest objektivů. Budou mezi nimi i tři pevná skla se světelností F1,8. Přibudou také zoomovací objektivy různých kategorií.
27.2.2020, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů