www.digimanie.cz
>
>
>

Flickr 4.0 přináší automatický upload, download všech fotek a další funkce

Flickr 4.0 přináší automatický upload, download všech fotek a další funkce
, , aktualita
Flickr přišel s novou verzí svého webu i novými verzemi svých mobilních aplikací. Z novinek můžeme zmínit možnost automatického uploadu snímků, stažení všech svých fotografií v ZIP formátu a mnoho dalších.
K oblíbeným
reklama
Společnost Yahoo uvedla novou verzi svého webu Flickr pro sdílení fotografií. Nese název Flickr 4.0 a přináší několik zásadních novinek, které by měly tuto síť trochu pozvednout a zabránit jejímu úpadku, který má na svědomí např. dnes velmi populární síť Instagram. Novou aplikací je Uploadr, který dokáže projít počítač (zvolenou synchronizační složku) a uploadovat snímky do soukromého alba. Po uploadu pak můžete snímky upravit a případně uveřejnit. Funkce Auto-Uploadr pak automaticky synchronizuje data a snímky nahrává automaticky.


Flickr logo


Stejně tak byly upraveny mobilní aplikace pro iOS i Android, které dávají větší důraz na vaše vlastní fotografie, je snazší je i editovat a procházet. Jak aplikace, tak i web mají nyní vylepšené hledání snímků s možností filtrování podle klíčových slov, barev, velikosti, kvality, licenčních podmínek a dalších. Flickr zavedl i funkci automatického rozpoznávání obrazu "Magic View", která dopomáhá získávání lepších výsledků vyhledávání. Flickr nabízí 1 TB kapacity každému uživateli a celkem obsahuje více než 11 miliard fotografií od 112 milionů uživatelů.

Zdroj: betanews.com, imaging-resource.com
Nejnovější články
Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4 Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4
Jedním z objektivů pro nový full frame CSC systém společnosti Panasonic je i světelná padesátka Lumix S Pro 50mm F1.4. Nestojí zrovna nejméně, takže je otázkou, zda za to nabídne dokonalé optické vlastnosti.
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center
Při prodeji nemovitosti v USA byla objevena CD, na kterých se našel nečekaný obsah. Bylo zde téměř 2400 fotografií dokumentujících události, které nastaly po tragickém 11. září v New Yorku. Ty jsou nyní dostupné online na Flickru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip
Canon představil dvě novinky na poli průmyslových snímačů. Máme tu APS-H čip s velmi vysokým rozlišením 120 megapixelů a dále ještě větší full frame čip, jehož rozlišení je naopak velmi nízkých 2,7 MPx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Techart TZE-01, adaptér pro FF CSC Nikonu a objektivy Sony FE Techart TZE-01, adaptér pro FF CSC Nikonu a objektivy Sony FE
Majitelé full frame CSC od Nikonu mají zatím omezený výběr nativních objektivů, mohou ale využít různé adaptéry. Nikon jim nabízí adaptér pro své DSLR objektivy, společnost Techart nyní přidává adaptér pro objektivy Sony FE.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvádí 11+18mm makrokroužky pro Canon EOS R Meike uvádí 11+18mm makrokroužky pro Canon EOS R
Společnost Meike z Hongkongu představuje užitečné příslušenství pro full frame CSC fotoaparáty Canon EOS R a EOS RP. Jde o makro kroužky s délkou 11 a 18 mm, které mohou být použity i současně.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala