www.digimanie.cz
>
>
>

Flickr 4.0 přináší automatický upload, download všech fotek a další funkce

Flickr 4.0 přináší automatický upload, download všech fotek a další funkce
, , aktualita
Flickr přišel s novou verzí svého webu i novými verzemi svých mobilních aplikací. Z novinek můžeme zmínit možnost automatického uploadu snímků, stažení všech svých fotografií v ZIP formátu a mnoho dalších.
K oblíbeným
reklama
Společnost Yahoo uvedla novou verzi svého webu Flickr pro sdílení fotografií. Nese název Flickr 4.0 a přináší několik zásadních novinek, které by měly tuto síť trochu pozvednout a zabránit jejímu úpadku, který má na svědomí např. dnes velmi populární síť Instagram. Novou aplikací je Uploadr, který dokáže projít počítač (zvolenou synchronizační složku) a uploadovat snímky do soukromého alba. Po uploadu pak můžete snímky upravit a případně uveřejnit. Funkce Auto-Uploadr pak automaticky synchronizuje data a snímky nahrává automaticky.


Flickr logo


Stejně tak byly upraveny mobilní aplikace pro iOS i Android, které dávají větší důraz na vaše vlastní fotografie, je snazší je i editovat a procházet. Jak aplikace, tak i web mají nyní vylepšené hledání snímků s možností filtrování podle klíčových slov, barev, velikosti, kvality, licenčních podmínek a dalších. Flickr zavedl i funkci automatického rozpoznávání obrazu "Magic View", která dopomáhá získávání lepších výsledků vyhledávání. Flickr nabízí 1 TB kapacity každému uživateli a celkem obsahuje více než 11 miliard fotografií od 112 milionů uživatelů.

Zdroj: betanews.com, imaging-resource.com
reklama
Nejnovější články
Objevují se neoficiální specifikace nástupce Nikonu D750 Objevují se neoficiální specifikace nástupce Nikonu D750
Na internetu se začaly objevovat uniklé informace o tom, jak by měl vypadat nástupce digitální zrcadlovky Nikon D750. Ten by měl údajně nést jméno D770 nebo D790 a podporovat natáčení UHD 4K videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf zkusil street-foto s objektivem 200-600mm Fotograf zkusil street-foto s objektivem 200-600mm
Street foto se obvykle fotí se širokoúhlejšími objektivy, jakýmsi standardem je zde 35mm ohnisková vzdálenost. Fotograf Evan Ranft to ale zkusil trochu jinak a na pouliční fotografie si vzal telezoom Sony FE 200-600mm.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500 Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500
Mnoho doručovacích služeb si moc neláme hlavu se zacházením se zásilkami. Problém kvůli tomu nyní bude mít smluvní partner FedExu v USA, který místo chůze balík s objektivem hodil na několik metrů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Samsung Galaxy S11 bude mít patrně 8K video a 108MPx čip Samsung Galaxy S11 bude mít patrně 8K video a 108MPx čip
Neoficiální zprávy hovoří o tom, že by se další generace vlajkových lodí od Samsungu mohla zbavit 12MPx senzoru pro hlavní fotoaparát a místo toho má dostat 108MPx senzor schopný 8K videozáznamu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů
Německý výrobce fotoaparátů Leica přichází s další limitovanou edicí. Ta poslední nese název CL Edition Paul Smith podle britského designéra. Zaujme modrou barvou i obrázkem oka na horní straně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala