www.digimanie.cz
>
>
>

Flickr 4.0 přináší automatický upload, download všech fotek a další funkce

Flickr 4.0 přináší automatický upload, download všech fotek a další funkce
, , aktualita
Flickr přišel s novou verzí svého webu i novými verzemi svých mobilních aplikací. Z novinek můžeme zmínit možnost automatického uploadu snímků, stažení všech svých fotografií v ZIP formátu a mnoho dalších.
reklama
Společnost Yahoo uvedla novou verzi svého webu Flickr pro sdílení fotografií. Nese název Flickr 4.0 a přináší několik zásadních novinek, které by měly tuto síť trochu pozvednout a zabránit jejímu úpadku, který má na svědomí např. dnes velmi populární síť Instagram. Novou aplikací je Uploadr, který dokáže projít počítač (zvolenou synchronizační složku) a uploadovat snímky do soukromého alba. Po uploadu pak můžete snímky upravit a případně uveřejnit. Funkce Auto-Uploadr pak automaticky synchronizuje data a snímky nahrává automaticky.


Flickr logo


Stejně tak byly upraveny mobilní aplikace pro iOS i Android, které dávají větší důraz na vaše vlastní fotografie, je snazší je i editovat a procházet. Jak aplikace, tak i web mají nyní vylepšené hledání snímků s možností filtrování podle klíčových slov, barev, velikosti, kvality, licenčních podmínek a dalších. Flickr zavedl i funkci automatického rozpoznávání obrazu "Magic View", která dopomáhá získávání lepších výsledků vyhledávání. Flickr nabízí 1 TB kapacity každému uživateli a celkem obsahuje více než 11 miliard fotografií od 112 milionů uživatelů.

Zdroj: betanews.com, imaging-resource.com
Nejnovější články
Nikon uvádí ultrazoom Coolpix B600, nabídne 60× zoom Nikon uvádí ultrazoom Coolpix B600, nabídne 60× zoom
Nikon dnes uvedl na trh nový ultrazoom Coolpix B600. Ten dostává objektiv s univerzálním 60× optickým zoomem a 16MPx CMOS BSI senzor. Má spoustu kreativních filtrů i bezdrátová rozhraní pro komunikaci se smartphonem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony A6400, nové APS-C s nejrychlejším autofokusem Sony A6400, nové APS-C s nejrychlejším autofokusem
Sony uvádí nové CSC do mainstreamu, které má bodovat solidními funkcemi a přitom i rozumnou cenou. Nabídne 24MPx snímač, nejrychlejší autofokus na světě i dotykový o 180° otočný displej pro selfie a vloggery.
Včera, aktualita, Milan Šurkala29 komentářů
OPPO asi chystá smartphone s 10× optickým zoomem OPPO asi chystá smartphone s 10× optickým zoomem
Společnost OPPO, která vyrábí smartphony, údajně chystá nový model, který by měl nabídnout 10× optický zoom. Tentokrát by mělo jít skutečně o objektiv, který by měl umět i zoomovat, tedy ne jen více pevných objektivů s různými úhly záběru.
15.1.2019, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Nejvíce lajkovanou fotkou na Instagramu se stal snímek vajíčka Nejvíce lajkovanou fotkou na Instagramu se stal snímek vajíčka
Výzva o překonání rekordu v nejvíce lajkovaném snímku na Instagramu se setkala s úspěchem a máme tu nového rekordmana. Snímek od Kylie Jenner na tomto postu nahradila fotka vajíčka. A s velkým náskokem.
15.1.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sony má dnes představit A6400, nový low-endový model Sony má dnes představit A6400, nový low-endový model
Internetem prosakují informace o velmi brzkém uvedení nového CSC fotoaparátu od Sony. Mělo by jít o nový základní model A6400 se selfie obrazovkou. Díky tomu by měl být vhodný zejména pro vloggery. Aktualizováno: Představení bude v 19:00.
15.1.2019, aktualita, Milan Šurkala