www.digimanie.cz
>
>
>

Flickr 4.0 přináší automatický upload, download všech fotek a další funkce

Flickr 4.0 přináší automatický upload, download všech fotek a další funkce
, , aktualita
Flickr přišel s novou verzí svého webu i novými verzemi svých mobilních aplikací. Z novinek můžeme zmínit možnost automatického uploadu snímků, stažení všech svých fotografií v ZIP formátu a mnoho dalších.
K oblíbeným
reklama
Společnost Yahoo uvedla novou verzi svého webu Flickr pro sdílení fotografií. Nese název Flickr 4.0 a přináší několik zásadních novinek, které by měly tuto síť trochu pozvednout a zabránit jejímu úpadku, který má na svědomí např. dnes velmi populární síť Instagram. Novou aplikací je Uploadr, který dokáže projít počítač (zvolenou synchronizační složku) a uploadovat snímky do soukromého alba. Po uploadu pak můžete snímky upravit a případně uveřejnit. Funkce Auto-Uploadr pak automaticky synchronizuje data a snímky nahrává automaticky.


Flickr logo


Stejně tak byly upraveny mobilní aplikace pro iOS i Android, které dávají větší důraz na vaše vlastní fotografie, je snazší je i editovat a procházet. Jak aplikace, tak i web mají nyní vylepšené hledání snímků s možností filtrování podle klíčových slov, barev, velikosti, kvality, licenčních podmínek a dalších. Flickr zavedl i funkci automatického rozpoznávání obrazu "Magic View", která dopomáhá získávání lepších výsledků vyhledávání. Flickr nabízí 1 TB kapacity každému uživateli a celkem obsahuje více než 11 miliard fotografií od 112 milionů uživatelů.

Zdroj: betanews.com, imaging-resource.com
Nejnovější články
Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zplošťelých hlav v rozích Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zplošťelých hlav v rozích
Širokoúhlé objektivy nepříjemně zplošťují hlavy v rozích obrazu. Stávající metody pro korekci sice vylepšují vzhled lidských tváří, ale vnáší zase jiné artefakty. Nová metoda společnosti Google a vědců z MIT má toto vyřešit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony
Společnost Sony je největším výrobcem obrazových snímačů a jeden z největších investorů této společnosti by uvítal, kdyby se divize čipů od Sony úplně oddělila. To však nemusí být úplně dobrý nápad.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem
Adobe Research a UC Berkeley společně vyvíjí systém umělé inteligence, jehož úkolem je rozpoznávat modifikace portrétů provedené Photoshopem a najít tak falešné portréty. Dokonce je má umět i vrátit zpátky.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí
Německý fotograf pracuje na nové sérii, která má za úkol na jednotlivých fotografiích zobrazovat hranici mezi dětstvím a dospělostí. Chce tím poukázat na to, co se stane s dětskými sny, až člověk vyroste. 
13.6.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS
Druhou novinkou společnosti Sony v teleobjektivech je nový model FE 600mm F4 GM OSS (SEL600F40GM). Přináší překvapivou světelnost F4 při 600mm ohniskové vzdálenosti, což dává tušit, že půjde o obrovský a těžký objektiv.
12.6.2019, aktualita, Milan Šurkala30 komentářů