www.digimanie.cz
>
>
>

Flickr Pro se opět vrací, nyní za $5,99 měsíčně

Flickr Pro se opět vrací, nyní za $5,99 měsíčně
, , aktualita
Po dvou letech se vrací placená verze Flickru Pro. Ta za poplatek přináší rozsáhlejší a podrobenější statistiky, celý web je bez reklam a dostanete např. i slevu na předplatné Adobe Creative Cloud pro fotografy.
K oblíbeným
reklama
V roce 2013 zavedl Flickr 1TB kapacitu zdarma a zrušil placenou verzi Pro (tu bylo možné ponechat, ale ne se do ní nově zaregistrovat). Nyní po dvou letech se Flickr Pro vrací za $5,99 měsíčně nebo $49,99 ročně. Nová verze přináší rozsáhlejší a detailnější statistiky o vašich fotografiích. Rovněž je celý web úplně bez reklam, což se má týkat jak vašeho portfolia, tak i prohlížení snímků jiných uživatelů.


Flickr Pro


Vedle jména bude zobrazeno logo "PRO" a noví uživatelé také dostanou 20% slevu na Adobe Creative Cloud pro fotografy pro první rok (musí mít roční předplatné Flickru Pro). Další výhodou je poštovné na zboží od Flickru po USA zdarma a 50% sleva na mezinárodní poštovné (minimem je $25 nákup). Stávající uživatelé původní verze Pro budou překlopeni na novou variantu.

Zdroj: flickr.net
Nejnovější články
Hasselblad uvádí digitální stěnu CFV II 50C a tělo 907X Hasselblad uvádí digitální stěnu CFV II 50C a tělo 907X
Od společnosti Hasselblad jsme se dočkali velkého množství novinek a mezi nimi je i digitální stěna CFV II 50C a velmi malé středoformátové tělo 907X, které podporuje nové XCD objektivy. Výsledkem je na svou třídu velmi malý fotoaparát.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica CL dostává další limitovanou edici Urban Jungle Leica CL dostává další limitovanou edici Urban Jungle
Leica představuje další ze svých nesčetných limitovaných edicí svých fotoaparátů. Tentokrát přišel na řadu model CL a limitovaná edice nese název Urban Jungle. Za návrh designu může tentokrát fotograf Jean Pigozzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Adobe opět navyšuje příjmy, Creative Cloud válí Adobe opět navyšuje příjmy, Creative Cloud válí
Model předplatného je mezi zákazníky velmi úspěšný a u Adobe to platí také. Společnosti se opět významně podařilo navýšit příjmy a jen u služeb nabízených přes předplatná to byl nárůst o velmi pěkných 28 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala25 komentářů
Hasselblad X1D II 50c: rychlejší i mnohem levnější Hasselblad X1D II 50c: rychlejší i mnohem levnější
Hasselblad byl nucen reagovat na konkurenci v podobě středoformátových Fujifilmů GFX a představuje svižnější variantu svého X1D-50c, novinka dostává jméno X1D II 50c. Důležitou změnou je ale především opravdu dramaticky nižší cena.
22.6.2019, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů
Hasselblad uvádí první zoom XCD 35-75mm f/3.5-4-5 Hasselblad uvádí první zoom XCD 35-75mm f/3.5-4-5
Společnost Hasselblad představila svůj dlouho očekávaný zoomovací objektiv XCD 35-75mm f/3.5-4-5. Sám výrobce tvrdí, že jde o nejlepší objektiv, který kdy vyrobil. Vybaven je i centrální závěrkou.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů