www.digimanie.cz
>
>
>

Flickr Pro se opět vrací, nyní za $5,99 měsíčně

Flickr Pro se opět vrací, nyní za $5,99 měsíčně
, , aktualita
Po dvou letech se vrací placená verze Flickru Pro. Ta za poplatek přináší rozsáhlejší a podrobenější statistiky, celý web je bez reklam a dostanete např. i slevu na předplatné Adobe Creative Cloud pro fotografy.
reklama
V roce 2013 zavedl Flickr 1TB kapacitu zdarma a zrušil placenou verzi Pro (tu bylo možné ponechat, ale ne se do ní nově zaregistrovat). Nyní po dvou letech se Flickr Pro vrací za $5,99 měsíčně nebo $49,99 ročně. Nová verze přináší rozsáhlejší a detailnější statistiky o vašich fotografiích. Rovněž je celý web úplně bez reklam, což se má týkat jak vašeho portfolia, tak i prohlížení snímků jiných uživatelů.


Flickr Pro


Vedle jména bude zobrazeno logo "PRO" a noví uživatelé také dostanou 20% slevu na Adobe Creative Cloud pro fotografy pro první rok (musí mít roční předplatné Flickru Pro). Další výhodou je poštovné na zboží od Flickru po USA zdarma a 50% sleva na mezinárodní poštovné (minimem je $25 nákup). Stávající uživatelé původní verze Pro budou překlopeni na novou variantu.

Zdroj: flickr.net
Nejnovější články
Světelný teleobjektiv Fujinon XF 200mm F2 R LM OIS Světelný teleobjektiv Fujinon XF 200mm F2 R LM OIS
Fujifilm představil nový vysoce světelný teleobjektiv XF 200mm F2 R LM OIS WR. Je odolný vůči nepříznivému počasí, má 5EV optickou stabilizaci i excelentní světelnost F2,0. Dodává se navíc s 1,4× telekonvertorem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Pohotový monopod Steadify si připnete na sebe Pohotový monopod Steadify si připnete na sebe
Na Kickstarteru se objevil velmi zajímavý projekt. Jde o monopod Steadify, který neopíráte o zem, ale o sebe. Nabídne velmi pohotové vysouvání jednou rukou i superrychlou "montáž" fotoaparátu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm XF10, APS-C kompakt vážící jen 280 gramů Fujifilm XF10, APS-C kompakt vážící jen 280 gramů
Poslední týdny internetem kolovaly informace o připravovaném APS-C kompaktu Fujifilm XF10. Ty se nakonec ukázaly být pravdivými. Společnost Fujifilm skutečně představila XF10 s APS-C čipem a 28mm objektivem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Manfrotto uvádí fotobatoh a brašnu Noreg 30 Manfrotto uvádí fotobatoh a brašnu Noreg 30
Manfrotto přichází s novými produkty do své nabídky. Jde o řadu Noreg, která bude nově obsahovat fotobatoh Backpack-30 a brašnu Messenger-30. Ty budou mít i speciální obaly na notebook, tablet i vyjímatelnou menší brašnu na rameno.
18.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Letní Zoner Photo Studio X uvádí 5GB Photo Cloud zdarma Letní Zoner Photo Studio X uvádí 5GB Photo Cloud zdarma
Koncem června představila společnost Zoner Software letní aktualizaci svého programu na správu a úpravu fotek Zoner Photo Studio X. Největší změnou je cloudové úložiště Photo Cloud. Majitelé ZPS X dostanou 5 GB zdarma.
18.7.2018, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře