www.digimanie.cz
>
>
>

Flickr Pro se opět vrací, nyní za $5,99 měsíčně

Flickr Pro se opět vrací, nyní za $5,99 měsíčně
, , aktualita
Po dvou letech se vrací placená verze Flickru Pro. Ta za poplatek přináší rozsáhlejší a podrobenější statistiky, celý web je bez reklam a dostanete např. i slevu na předplatné Adobe Creative Cloud pro fotografy.
K oblíbeným
reklama
V roce 2013 zavedl Flickr 1TB kapacitu zdarma a zrušil placenou verzi Pro (tu bylo možné ponechat, ale ne se do ní nově zaregistrovat). Nyní po dvou letech se Flickr Pro vrací za $5,99 měsíčně nebo $49,99 ročně. Nová verze přináší rozsáhlejší a detailnější statistiky o vašich fotografiích. Rovněž je celý web úplně bez reklam, což se má týkat jak vašeho portfolia, tak i prohlížení snímků jiných uživatelů.


Flickr Pro


Vedle jména bude zobrazeno logo "PRO" a noví uživatelé také dostanou 20% slevu na Adobe Creative Cloud pro fotografy pro první rok (musí mít roční předplatné Flickru Pro). Další výhodou je poštovné na zboží od Flickru po USA zdarma a 50% sleva na mezinárodní poštovné (minimem je $25 nákup). Stávající uživatelé původní verze Pro budou překlopeni na novou variantu.

Zdroj: flickr.net
reklama
Nejnovější články
Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody
Nikon v poslední době trochu přeorganizoval nabídku svých ultrazoomů a vytvořil model Coolpix B600. Ten je kombinací předchozích modelů B500 a B700. Nabídne 16MPx rozlišení i velmi slušný 60× optický zoom. Jaký však bude?
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku
Poslední finanční výsledky Nikon asi akcionáře a fanoušky společnosti moc nepotěšily. I když je celá společnost a dokonce i fotografická divize stále v zisku, čísla jsou o mnoho horší než v předchozím roce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
11.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů