www.digimanie.cz
>
>
>

Flickr Pro se opět vrací, nyní za $5,99 měsíčně

Flickr Pro se opět vrací, nyní za $5,99 měsíčně
, , aktualita
Po dvou letech se vrací placená verze Flickru Pro. Ta za poplatek přináší rozsáhlejší a podrobenější statistiky, celý web je bez reklam a dostanete např. i slevu na předplatné Adobe Creative Cloud pro fotografy.reklama
V roce 2013 zavedl Flickr 1TB kapacitu zdarma a zrušil placenou verzi Pro (tu bylo možné ponechat, ale ne se do ní nově zaregistrovat). Nyní po dvou letech se Flickr Pro vrací za $5,99 měsíčně nebo $49,99 ročně. Nová verze přináší rozsáhlejší a detailnější statistiky o vašich fotografiích. Rovněž je celý web úplně bez reklam, což se má týkat jak vašeho portfolia, tak i prohlížení snímků jiných uživatelů.


Flickr Pro


Vedle jména bude zobrazeno logo "PRO" a noví uživatelé také dostanou 20% slevu na Adobe Creative Cloud pro fotografy pro první rok (musí mít roční předplatné Flickru Pro). Další výhodou je poštovné na zboží od Flickru po USA zdarma a 50% sleva na mezinárodní poštovné (minimem je $25 nákup). Stávající uživatelé původní verze Pro budou překlopeni na novou variantu.

Zdroj: flickr.net
Nejnovější články
Integral Memory přijde s 512GB microSDXC kartou Integral Memory přijde s 512GB microSDXC kartou
U nás nepříliš známý britský výrobce paměťových karet Integral Memory chystá na příští měsíc novinku v podobě rekordně velké 512GB microSDXC karty. Kapacitou by tak měla překonat 400GB řešení společnosti Sandisk.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Velbon údajně uvede Chairpod, židličku, monopod a stativ v jednom Velbon údajně uvede Chairpod, židličku, monopod a stativ v jednom
Internetem začaly kolovat zvěsti o opravdu netradičním stativu Velbon Chairpod. Má jít o rozkládací židličku, jejíž jedna noha je teleskopická, díky čemuž může sloužit jako mohopod nebo dokonce i jako stativ s možností si sednout.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf ve videu rozebírá svůj Canon EOS 1D X Mark II Fotograf ve videu rozebírá svůj Canon EOS 1D X Mark II
Někteří fotografové na svůj přístroj nedají dopustit, jiným už poškození fotoaparátu tak těžkou hlavu nedělá. Když zrcadlovka Petera McKinnona vypověděla po nehodě službu, rozhodl se ji před opravou sám rozebrat a vše zdokumentovat.
20.1.2018, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Při předobjednávce Panasonicu Lumix GH5s dostanete 5 let záruky Při předobjednávce Panasonicu Lumix GH5s dostanete 5 let záruky
Nový CSC fotoaparát Panasonic Lumix GH5s vyvolal zájem nejen díky nižšímu rozlišení snímače a menšímu šumu. Aby byl ještě atraktivnější, připravil si Panasonic akci, kdy při předobjednávce fotoaparátu dostanete 5letou záruku.
19.1.2018, aktualita, Milan Šurkala
Časosběrné video ukazuje obálky National Geographic během 130 let Časosběrné video ukazuje obálky National Geographic během 130 let
Časopis National Geographic, který je známý svými fotografiemi, slaví kulaté výročí a k tomuto milníku se rozhodl vydat časosběrné video na YouTube, kde ukazuje vývoj titulních stránek, který za tu dobu proběhl. 
19.1.2018, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář