www.digimanie.cz
>
>
>

Flickr uvádí Camera Roll pro snazší správu obrázků

Flickr uvádí Camera Roll pro snazší správu obrázků
, , aktualita
Flickr uvedl betaverzi funkce Camera Roll, která dovoluje přehledně řadit fotografie podle data a jednoduše s nimi pracovat. Přehledně můžete upravit práva, názvy a mnoho dalšího včetně zpracování více snímků najednou.
K oblíbeným
reklama
V internetové galerii Flickr přibyla nová funkce Camera Roll, která je k dispozici zatím v betaverzi pro některé vybrané uživatele. Camera Roll dovolí zobrazit vaše snímky přehledně podle data vložení nebo pořízení, v levém sloupci pak vidíte jednotlivé roky a měsíce. hlavní plocha je pak rozdělena podle jednotlivých dní a u snímků lze zapnout i zobrazení počtu zobrazení.


Flickr Camera Roll


V pravém horním rohu jsou ikonky pro zvětšení snímku, při kliku doprostřed pak fotografii označíte. To lze ale udělat i obyčejným tažením myší (podobně jako např. vyberete více souborů ve Windows). Dole se pak ukáže výběr, se kterým můžete provádět několik operací. Můžete upravit práva zobrazení, editovat vybrané snímky, přidat je do alba nebo je smazat.


Flickr Camera Roll editační okno


Zde vidíte např. editaci v případě, že jsem je zvolen jen jeden snímek. Lze upravit nadpis, popis, práva, data, časy, tagy. Pokud si vyberete více snímků, můžete jim tyto údaje měnit hromadně na jednom místě, což je asi nejlepší vlastnost této novinky.

Zdroj: Flickr
reklama
Nejnovější články
Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí
Adobe Photoshop pro iPad je ve vývoji už nějaký ten pátek a měl by se představit ještě letos. Smutnou zprávou ale je, že zpočátku nebude plnohodnotnou alternativou toho desktopového. Má mu totiž chybět dost funkcí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tokina uvádí aktualizovaný atx-i 11-16mm F2.8 CF Tokina uvádí aktualizovaný atx-i 11-16mm F2.8 CF
Tokina přichází s aktualizovanou verzí svého oblíbeného 11-16mm objektivu. Novinka nese název atx-i 11-16mm F2.8 CF a je lépe optimalizována nejen na pořizování fotografií, ale také natáčení videosekvencí.
19.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Olympus uvedl PEN E-PL10 s otočným displejem Olympus uvedl PEN E-PL10 s otočným displejem
Olympus představuje nové stylové CSC v podání modelu PEN E-PL10. Tento fotoaparát podporuje natáčení UHD 4K videa, má také o 180° otočný displej pro selfie. Umí nový AP (Advanced Photo) režim pro snazší focení kreativních snímků.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem
Olympus dnes představil nový fotoaparát OM-D E-M5 Mark III, který má přinášet některé z technologií E-M1 Mark II v mnohem menším těle. Má tak 20MPx senzor, vylepšený fázový systém AF s citlivostí od -6 EV a další detaily.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Doporučené fotoaparáty: říjen 2019 Doporučené fotoaparáty: říjen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
17.10.2019, návod, Milan Šurkala56 komentářů