Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

lepsia klasika do 200euro

Noedar (2)|6.12.2010 18:21
Zdravim
Potreboval by som poradit nejaky fotak do tych 200euro ma to byt klasicky kompakt, na tie najbeznejsie veci, je to pre dievca, ktore si chce fotit vsedne veci svojho zivota, proste taka rodinna klasika a nechce aby to bolo zase nic moc, uvazovala nad sony DSC-H55, ktory mi tiez pride papierovo celkom slusny, ale ak je v tejto cenovej kategorii nieco rozumnejsie, bolo by fajn dostat radu:) proste sem capnite nieco co by ste si kupovali vy, nechcem prilis otraovat tymi istymi tematami:) dik
Milan Šurkala (3381)|6.12.2010 19:31
V takove rozumne cenove relaci bych se kouknul predevsim na Panasonicy TZ7, TZ8 a TZ10.
Noedar (2)|6.12.2010 19:52
ok dik, inak rozdiel medzi TZ7 / TZ8 oproti TZ10 je tusim v tom, ze TZ10 ma HD video, ale aky je rozdiel medzi tymi TZ7 a TZ8?, myslim,ze som tu niekde aj cital, ze TZ8 ma novsi, ale horsi cip a naopak TZ7 ma starsi, ale lepsi, ale zase sa uz len dopredava - na alze uz napr. neni
Milan Šurkala (3381)|6.12.2010 20:59
Vsechny tri maji HD video. TZ7 ma proti TZ8 lepsi cip a lepsi displej, nema vsak manualni nastaveni expozice, coz je v tomhle pripade uplne jedno. Takze TZ7 je na tom asi nejlip.
TZ8 a TZ10 maji novy horsi cip (s vice megapixely a podstatne vyssim sumem). TZ10 je vlastne nasledovnik modelu TZ7 (novinkou je jiz zmineny cip, GPS a manualni ovladani). TZ8 je levnejsi variantou TZ10 (bez GPS, s horsim displejem, ale s novym cipem).