Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Canon EOS 40D : Software

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Ahojte, Mam doma Canon EOS 40D ale neviem najst original CD-cka so softom. Viete mi niekto poskytnut kopiu zapatroseneho originalu ? Vdaka, moc by mi to pomohlo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Nikto tu nema Canon 40D ? Vdaka.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele piter
    Registrace
    Oct 2009
    Fotografií
    336

Citace Původně odesláno od panasonic650 Zobrazit příspěvek
    Nikto tu nema Canon 40D ? Vdaka.
    hlavne v klude... originaly sa daju zohnat len s novym fotakom, ale ak si stiahnes tie updaty co maju na stranke a pohladas na nete, najdes zopar registrov, ktore sa musia rucne pridat v regedite a bude to fungovat. ak by sa ti nedarilo to najst, tak sa skusim posnazit ja, ale, s prepacenim, teraz som dost vymlety z roboty, nechce sa mi. a ten soft nemam - nepouzivam ho. (a nemam ani 40d)

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od piter Zobrazit příspěvek
    teraz som dost vymlety z roboty
    Ani nehovor... a piatok daleko

Inac dik...

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od piter Zobrazit příspěvek
    originaly sa daju zohnat len s novym fotakom
    Chcem len kopie originalov... ak niekto potrebuje potvrdenie o tom ze som fotak kupoval legalne a neide mi o ziadnu "levarnu" mozem pohladat fakturu...... Netusil som ze to bude taky problem zohnat to. Nechcel som ziadne registre opravovat a podobne. Len nainstalovat to co som mal ale premazal potom ako mi zlahol OS a CD sa vyparili....

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele Rellik
    Registrace
    Aug 2009
    Fotografií
    16

Nějak nechápu k čemu je dobrý software přidávaný k foťákům. Možná jen jeden na ovládání foťáku pomocí PC při focení. Jinak různé editory, prohlížeče a podobně jsou myslím úplně zbytečné - dají se krásně nahradit jinými, volně dostupnými aplikacemi...

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Zaujimavy pohlad na vec... Ale neriesi problem so stratenym CD Aj tak dakujem za snahu

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Rellik Zobrazit příspěvek
    Nějak nechápu k čemu je dobrý software přidávaný k foťákům. Možná jen jeden na ovládání foťáku pomocí PC při focení. Jinak různé editory, prohlížeče a podobně jsou myslím úplně zbytečné - dají se krásně nahradit jinými, volně dostupnými aplikacemi...
    Velice se osvědčil sw na zpracování raw souborů - konkrétně u fotoaparátů Canon je obvykle dodávaný sw optimalizován na daný typ. Porovnávali jsme se Zonerem 11, 12 a 13, Photoshop CS3, Lightroom 3.2 a Bibble (nepamatuji si verzi - momentálně nesedím u PC s instalací) a originál vyšel nejlépe co se týká zpracování. Samozřejmě jeho možnosti nejsou až tak rozsáhlé co se týká editace, ale vyvolání bylo subjektivně nejlepší.

Registrace
    Aug 2009
    Fotografií
    16

Chcem len kopie originalov... ak niekto potrebuje potvrdenie o tom ze som fotak kupoval legalne a neide mi o ziadnu "levarnu" mozem pohladat fakturu...... Netusil som ze to bude taky problem zohnat to. Nechcel som ziadne registre opravovat a podobne. Len nainstalovat to co som mal ale premazal potom ako mi zlahol OS a CD sa vyparili....
    Napiš mi mejla rellik@email.cz pošlu ti soft od mého Canonu 1000D - jestli půjde ovládání foťáku přiloženým softem, nevím ale ty editory půjdou určitě. Já z toho nepoužívám nic. Jendak protože jsou to programy pro windows a já mám linux a jendak bych je stejně asi nepoužíval ani tak - používal bych dál ty programy na které jsem zvyklý... :-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

poslany, dik....

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Mam to... Vyzera ze tam je vsetko len "Canon EOS 40D PTP/WIA driver - Windows only." asi bude chybat... Este raz vdaka.

Registrace
    Aug 2009
    Fotografií
    16

Mam to... Vyzera ze tam je vsetko len "Canon EOS 40D PTP/WIA driver - Windows only." asi bude chybat... Este raz vdaka.
    Za málo...
    Jinak ten ovladač by mohl být ke stažení na webu canonu jak sem psal v mejlu.

http://software.canon-europe.com/products/0010513.asp ;-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Dik... ten soft na webe pokial viem je iba "update" a potrebujes ho mat uz nainstalovany. Aspon tak to bolo ked som pozeral na US webe.

Make sure that at least one of the following applications is installed.
    ....
    If the applications above are not installed on a PC running WindowsVista, make sure that you prepare one of the following...
    Naposledy upraveno uživatelem panasonic650: 30-01-2011 v 01:20

Podobná témata

1. Software: RAW z Photoshop Lightroom 5
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-08-2014, 15:55
  2. Software: Převod RAW v ZONERU16
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-01-2014, 10:09
  3. Software pro centrování fotek