Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Casio EXILIM ZR100vs. ZR10

cz pida (34)|22.2.2011 16:00
Prosil bych o radu zda koupit RZ10 nebo raději ještě počkat, přidat a vzít rovnou ZR100, kromě zoomu a rychlosti uzávěrky mi přijdou skoro stejné a 7x zoom by mohl myslím také stačit.
Stále se tu probírá že buď TZ8 nebo TZ10 či HX5, ale nemá někdo zkušenosti alespoň už s Casio ZR10 ?...jak fotí, jak natáčí video atd...a co pan Šurkala, nechystá se třeba na nějako podrobnější recenzi alespoň jednoho z nich ?..díky
Jde mi i o kvalitu videa, koupil jsem na Alze Canon SX210 IS, video super, fotky už ale nikoli, naštěstí mi ho vzali bez problémů zpět a nechci udělat takovou botu znova.
Milan Šurkala (3381)|22.2.2011 17:20
Casio ZR100 je na seznamu fotoaparatu, jejichz recenze se planuje, slibit ji ale nemohu. Fotoaparatu na otestovani je opravdu mnoho.
pidan (72)|22.2.2011 20:34
Nojo o to bohuzel jde.Fotaku moc a recenzi hodne poskrovnu a cist zkusenosti uzivatelu je ralativni.I u zatracovanych modelu jsou jimi nekteri nadseni.....??????
cz pida (34)|23.2.2011 08:05
jediné řešení je asi fakt koupit na internetu, zkusit a případně prostě vrátit,l ta možnost tu (např. ALZA) je tak proč jí nevyužít, zkušenosti uživatelů jsou sice prima, ale co člověk to názor a hlavně každý má jiné nároky. Já zatim ještě počkám (max. do konce března) a pak se rozhodnu asi podle ceny, když bude rozdíl do 1 000Kč. tak vezmu ZR100 když víc tak holt"jen" zr10