Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Sony WX5 nebo HX5

cz pida (34)|15.3.2011 09:24
Dobrý den,
minulý týden jsem po neúspěšném čekání na Casi ZR100 z důvodu už nutné potřeby koupil Sony WX5 a jsme s ním vcelku spokojen (teda až na stín vlevo dole při blesku což jde ale mírným přizoomování obejít), teď se mi ale naskytla možnost koupě HX5ky za skro ty samé peníze a jsem na vážkách zda vyměnit či nikoli, nerad bych byl pak zklamán...neporadí mi někdo, oba mají v recenzi trefu, HX5 máe větší zoom a asi lepší stabilizaci, nemá ale zase jestli se nepletu funkci rozmazání pozadí, která ač není úplně dokonalá se mi docela líbí.....je to holt těžké rozhodování a to nemluvím o tom že Cto Casio ZR100 na které jsem tak dlouho čekal je už taky v prodeji, tam ale není zatím oc recenzí a tak nevím :-(
Milan Šurkala (3381)|15.3.2011 10:36
Otazkou je, co si od HX5 presne slibujes, ze ziskas. Pokud je pro tebe dulezite manualni ovladani nebo zoom, tak to smysl ma, ale jinak nevim, asi bych nemenil.
cz pida (34)|15.3.2011 10:47
díky za reakci, myslel jsem např. kvalitnější stabilizaci u videa, ale ta jse zřejmě taky stejná, zoom ale není až tak důležitý...asi to tedy nechám jak to je....do doby než bude nějaká kvalitní recenze původně plánovaného Casia Ex ZR100, ten mě neustále láká dál