Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Víkendová diskuze: Užitečná GPS?

Nováček
    Registrace
    Nov 2016

Je velmi zajímavé projíždět 5 let staré příspěvky a pozorovat, jak se doba změnila a jak pokročily technologie Teď už ty GPS lokátory a navigace jsou integrované a nemusejí se dokupovat zvlášť - je to dokonce i u autorádií (http://www.tonystore.cz/specialni-au...koda-octavia-2), i v mini-outdoor kamerách... úžasné.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2018

Dobrý den. Říkal jsem si, že by tu mohl být někdo zkušený. Chtěl bych si koupit GPS, v létě pojedeme autem s rodinou do Itálie a rádi bychom tam něco projezdili. GPS může být offline, objížďky nějak zvládneme operativně. Zatím jsem používal telefon, když jsem potřeboval, ale to není úplně ono. Proto bych se chtěl zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s nějakými novinkami, nebo aspoň s nějakou dobrou značkou? Hledal jsem na netu a chtěl bych něco, co se tady v tom testu https://vas-pomocnik.cz/test-gps-navigaci/ umístilo v kategorii do 4 tisíc. Jakékoli názory mi moc pomůžou. Díky

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Sep 2014
    Fotografií
    8

Offline môže byť aj mobil, ak si kúpiš aplikáciu. Ale špecializované zariadenie môže mať výhody. Štandardné značky sú napríklad Garmin alebo Tomtom.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Leica - ano či ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-09-2014, 14:10
  2. Víkendová diskuze: Používáte GPS?
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 05-02-2013, 09:52
  3. Víkendová diskuze: Zrcadlovka - Ano či ne?
    Reakcí: 72
    Poslední příspěvek: 18-06-2011, 18:49
  4. Víkendová diskuze: Vytoužené Eye-Fi?
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 28-05-2011, 18:01
  5. Víkendová diskuze: Video - ano či ne?
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 27-08-2010, 19:03