Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Červená tečka

Nováček
    Registrace
    Nov 2008
    Fotografií
    1

Dobrý den, mám možná hloupou otázku. Mám Olympus E450. Když udělám více fotek za sebou a nechám při tom fotoaparát delší dobu zapnutý, objeví se na určitém místě červená tečka, ale pouze v případě, že v tomto místě je tmavší plocha. Je-li tam světlá plocha nebo je to fotografie vytvořená po zapnutí fotoaparátu, tečka se neobjeví. Jinak viditelná je pouze při 100% zvětšení, takže není patrná při prohlížení na monitoru při zvětšení pro velikost monitoru. Četl jsem, že se to občas stává, když se zahřívá snímač. Může to tím být? Je možnost se jí nějak zbavit?
    Prosím dejte mi případně vědět mailem (pepa26@centrum.cz), nevím jak se zde zakládá sledování mailem.
    Děkuji moc Pepa
    Odpovídat lze po přihlášení

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Najdi si v menu polozku pixel mapping, ktere tyto "hot pixely" premapuje. Jednoduse se s nimi nebude fotit a dopocita se do nich obraz z okolnich pixelu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. redfashion - červená barva
    Od robotman v sekci Zajímavé fotoweby
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-06-2010, 13:54