Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Kompakty: Canon nebo Nikon

Neregistrovaný

Tazatel: František

Znění dotazu: Dobrý den,potřeboval bych poradit.Chtěl bych zakoupit fotoaparát a po dlouhém výběru váhám mezi fotoaparátem Nikon coolpix P300 nebo Canon Ixus 310 HS.Chci to na rodinné akce a na nahrávání Full HD videa, nebo popřípadě co mi doporučíte Vy? Děkuji za odpověď a radu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2011
    Fotografií
    42

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Tazatel: František

Znění dotazu: Dobrý den,potřeboval bych poradit.Chtěl bych zakoupit fotoaparát a po dlouhém výběru váhám mezi fotoaparátem Nikon coolpix P300 nebo Canon Ixus 310 HS.Chci to na rodinné akce a na nahrávání Full HD videa, nebo popřípadě co mi doporučíte Vy? Děkuji za odpověď a radu.
    Z těchto dvou bych vybral Nikon,dotykáč na foťáku není nic pro mně, jenže ouha - u videa ani jeden z dvojice neostří a je tu už klasický problém - fotky vs video. Na fotky jsou oba kousky nadprůměrné ( bral bych staršího Canona Ixuse 300 HS ), na video to má zmáklý nejlíp Sony - WX5, HX5, HX9, ovšem fotky pouze průměr. Pokud nejste doma nějak extra nároční na krajinářské foto, tak si v krámu zkuste Sony - mně se líbí WX5, jen na ty krajinky umí málo detailů - to video soudného člověka zaskočí kvalitou i komfortem...

Podobná témata

1. Canon G15 nebo Olympus XZ2 nebo Nikon 7700 ?
    Od horizont v sekci Kompakty
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 07-11-2013, 19:32
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-08-2013, 12:25
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-08-2012, 14:19
  4. Kompakty: Canon,Sony nebo Nikon?
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-12-2011, 21:47
  5. Reakcí: 2