Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Víkendová diskuze: Voda před objektivem

Martin.sindel

Vodu naprosto miluju, mám rád dlouhé i krátké časy, pokud není ND dá se to řešit i kvalitním polarizákem, rád chodím fotit za hezkého počasí nebo po vydatných deštích jelikož některé vodopády mají vodu až po deštích, k některým vodopádům se dá dostat jedinně s lanem, a nejhezčí vodopády jsou samozdřejmě na podzim
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele piter
    Registrace
    Oct 2009
    Fotografií
    336

mam rad dlhy cas vseobecne, nie len na vodu. lacne ND filtre fakt niesu uplne ND, cokiny tahaju do fialova moc (az tak, ze nestaci len vyvazenie bielej) a cim dlhsi cas, tym viac to je vidno. ja mam soft prechodak a nd4 od cokinu, 2x polarizak od hamy (nezda sa mi zly).
    najblizsie kupim asi b+w nd 110, uz drahsi filter, ale aj tak s vedomim, ze to bude posuvat farby.
    ak clovek pouziva filtre s kvalitnym objektivom, myslim, ze je lepsie zainvestovat. Mam radsej zasuvacie stvorcove filtre ako srobovacie kruhove, keby som na to mal, nakupim si sadu lee filtrov.

Čestný člen Avatar uživatele Michal Srna
    Registrace
    Jul 2010
    Fotografií
    3

Já osobně preferuji tedy zasouvací pouze přechoďák, abych mohl regulovat výšku přechodu. Jinak mám raději klasické obroučkové filtry a souhlasím, že je asi lepší zainvestovat do kvalitnějšího filtru, zejméně pokud má člověk již kvalitnější objektiv, tak šetřit na filtru nějakou tu stovku se podle nevyplatí.

Neregistrovaný

Ke špičkovému objektivu kvalitní filtr,v opačném případě je tom mrhání časem a financemi

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Leica - ano či ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-09-2014, 15:10
  2. Získání fotek z karty ("Naformátujte před použitím.")
    Od tommikcz v sekci Paměťové karty
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-04-2012, 13:18
  3. Víkendová diskuze: Zrcadlovka - Ano či ne?
    Reakcí: 72
    Poslední příspěvek: 18-06-2011, 19:49
  4. Jak otestovat objektiv pred koupi?
    Od j4ku8 v sekci Objektivy
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-06-2011, 21:58
  5. Víkendová diskuze: Video - ano či ne?
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 27-08-2010, 20:03