Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 50 z 50

Téma: Srovnání AA a AAA nabíjecích baterek

Nováček
    Registrace
    Jan 2012
    Fotografií
    38

Já jsem k výborné nabíječce Maha Energy MH-C9000 http://www.ledshop.cz/nabijecka-maha...00~z8982C.html
    dostal akumulátory Imedion http://www.ledshop.cz/nimh-akumulato...mah~z2600.html
    S novými jsem nafotil i 840 fotek. Teď je mám dva a půl roku a nafotím tak 560 fotek pokud je většina (99 %) bez blesku. Nabíjel sem je asi padesátpětkrát.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2014
    Fotografií
    1

Ja nevim, jak vy, taky jsem koukal po znackovych bateriich do battery gripu a nakonec jsem za 160,-Kc koupil nabijeci u Lidla (8ks) a jsem spokojeny. Prijde mi docela silna kava dat za par tuzkovek, ktere sem tam pouziji, 500,- a vice Korun.

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    May 2006

Sranda je, že baterky od Lídla jsou druhé nejlepší v ČR.

Nováček Avatar uživatele miissanek
    Registrace
    Sep 2014
    Fotografií
    50

Citace Původně odesláno od Pavel Matějka Zobrazit příspěvek
    Sranda je, že baterky od Lídla jsou druhé nejlepší v ČR.
    Čtu dobře? Že by byly skoro jako Eneloopy? Na ty nedám dopustit a proklínám všechny výrobce foťáků, že upustili od AA baterií jako napájení pro fotoaparáty. Asi pro to měli své důvody, ale ty finanční byly jistě až na prvním místě. :-)

Nováček Avatar uživatele miissanek
    Registrace
    Sep 2014
    Fotografií
    50

Citace Původně odesláno od raudek Zobrazit příspěvek
    Já bych doporučil AA, AAA baterky Sanyo, podle recenzí co jsem četl se tyto články na stejném principu používají i v bateriích do notebooků a žádné negativní ohlasy jsem zatím nenašel.

Další hodně kvalitní jsou tako GP recyko, ty mají také velmi pozitivní ohlas
    Sanyo Eneloop jsou skvělé. Nejlepší na nich je to, že když je nabijete, tak i po roce v nich zůstane (dle výrobce) až 80% kapacity. Srovnáme-li tyto články s jakýmikoli konkurenčními NiMH články, které se samovybíjením vyprázdní do 2-3 měsíců (a někdy i mnohem dříve), je volba více než jasná. GP Recyko by měly být obdobné, ale po zkušenostech s klasickými GP, které po půl roce používání snížily svou kapacitu pro plné nabití i o 30% (o rychlém samovybíjení nemluvě) jim už nevěřím.
    Nevýhodou Eneloopů může pro někoho být snad jen jejich kapacita (2000 mAh). Moje inteligentní nabíječka od Conrada je nabije na 2250 a hlavně, ty mAh tam zůstanou hodně dlouho. Kdežto GP 2700 nabijete na nějakých 2300-2500 a za měsíc, dva tam zbude sotva polovina.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Kompakty: srovnání Olympus 9010 a Pannasonic TZ 10
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-09-2010, 23:48