Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Maturák

komin (48)|7.2.2009 07:08
Přátelé tak se mi to krátí :-( 20.2.) jdu fotit synkův maturák.,.,. poprvé Pentax+blesk a já noo to je mi panečku sestava :-) až bude hotovo tak se "pochlubím".Ahoj Petr
HimiX (187)|10.2.2009 11:55
AAAA, maturak, to byla dobra kalba :-) :-) Tak hodne stesti pri foceni.
komin (48)|21.2.2009 16:10
Přátelé kamarádi,tak už to mám zasebou inu jak začít......bude to takové heslovité :-) po focení zvěře jsem si řekl že nemůže být nic horšího než fotit zvířátka CHYBA! focení maturáku je OPRAVDU fotografická maturita......... proč? inu na "plácku" né větším než 3 hřiště na volejbal je koncentrace "fotografů" alias fotících tatínků,maminek, ba dokonce babiček:-) přítelkyň.... taková že najít místečko kde Vám neblikne alespoň 6 foťáčků téměř nemožná,po počátečním ostychu jsem drze a na férovku "vlítnul" na plac a pálil o106 tolik k podmínkám.Samotné focení nejni až takový problém(měl jsem bobky že to bude horší) vyrazil jsem do "boje" na sestavě:K20D,18_55+Metz58 foceno do RAWu(pro jistotu :-) je pravda že tam byla paní?slečna? na SOŇÁKU zrcadlovce a fotíla "jen" na interní blesk a co jsem tak načuhoval :-) tak měla velmi slušné sklo tak snad proto.....nahodím jen jednu fotečku aby jsem neprudil s rodinou......snad jen že jsem podcenil ostření asi to chce na střed a někdy je fotečka neostrá :-( daň zelenáče...jo a o nějaké kompozici jsem si nechal v klidu zdát,pohyb lidiček je NEKONTROLOVATELNEJ!:-( takže "useknuté ruce,nohy,hlava....atp."chjo,jak říká HIMIX nůžky to je panečku nástroj :-))Ahoj Petr
Templ (37)|6.7.2009 07:08
Obdivuji každého, kdo se k tomuto kroku odhodlá. Hlavně si nedávat vysoko laťku.
http://www.panoramio.com/user/531158
Templ (37)|1.9.2010 10:11
[quote=komin;1369]Přátelé kamarádi,tak už to mám zasebou inu jak začít......bude to takové heslovité :-) po focení zvěře jsem si řekl že nemůže být nic horšího než fotit zvířátka CHYBA! focení maturáku je OPRAVDU fotografická maturita......... proč? inu na "plácku" né větším než 3 hřiště na volejbal je koncentrace "fotografů" alias fotících tatínků,maminek, ba dokonce babiček:-) přítelkyň.... taková že najít místečko kde Vám neblikne alespoň 6 foťáčků téměř nemožná,po počátečním ostychu jsem drze a na férovku "vlítnul" na plac a pálil o106 tolik k podmínkám.Samotné focení nejni až takový problém(měl jsem bobky že to bude horší) vyrazil jsem do "boje" na sestavě:K20D,18_55+Metz58 foceno do RAWu(pro jistotu :-) je pravda že tam byla paní?slečna? na SOŇÁKU zrcadlovce a fotíla "jen" na interní blesk a co jsem tak načuhoval :-) tak měla velmi slušné sklo tak snad proto.....nahodím jen jednu fotečku aby jsem neprudil s rodinou......snad jen že jsem podcenil ostření asi to chce na střed a někdy je fotečka neostrá :-( daň zelenáče...jo a o nějaké kompozici jsem si nechal v klidu zdát,pohyb lidiček je NEKONTROLOVATELNEJ!:-( takže "useknuté ruce,nohy,hlava....atp."chjo,jak říká HIMIX nůžky to je panečku nástroj :-))Ahoj Petr[/quote]

Fotil jsem promoci. Varuji, je to ještě horší.