Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Kde dokoupit přepážky do brašny?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Mám brašnu Canon 10EG. Uvnitř jsou přepážky na suchý zip, ale bohužel mi žádné nastavení nevyhovuje. Jde dokoupit zvlášť tyto přepážky. Je mi jedno jakou budou mít barvu, ale o možnost koupit si různé rozměry a brašnu si tak urovnat přesně podle sebe.

Hledal jsem na ebay a podobných, ale když už jsem něco našel, tak cena byla srovnatelná s levnější brašnou.

Dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Pavel Olivík
    Registrace
    Sep 2010
    Fotografií
    8

...stejný problém má hodně lidí...doporučuji pokud máš někoho schopného ať Ti to ušije...jiná volba asi není...

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Když si koupíš něco na FotoŠkodě, tak jim napiš do poznámky, zda by ti nemohli nějakou tu přepážku přibalit (ideálně se ale předtím, než budeš cokoli kupovat, zeptej, zda se to u nich dá sehnat a oni ti řeknou, ať to napíšeš do poznámky). Pokud se nepletu dávali to zdarma. Otázkou je, zda ti budou vyhovovat velikostně, mně to do malé brašny stačí.

Občasný diskutér Avatar uživatele Flayer
    Registrace
    Feb 2011
    Fotografií
    14

Co koupit toto: http://www.cyklovybava.cz/product/br...techniku:6649/ a využít ty přepážky z toho?

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 12-03-2010, 09:32