Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Kompakty: pomoc s výběrem fotoaparátu

Neregistrovaný

Tazatel: Jakub Petřík

Znění dotazu: Dobrý den,
    chtěl bych požádat o radu s výběrem nového fotoaparátu. Co nejlepšího se dá sehnat za cenu okolo 20 až 25 tisíc (včetně příslušenství)? Jsem amatér, foták budu používat především na cestách, případně na různých akcích a oslavách.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2013

To je hodně obecný dotaz. Když je to v rubrice kompakty, tak předpokládám, že nepotřebuješ měnit objektivy, tahat velkou brašnu, ale chceš něco co vytáhneš a fotíš.
    Já jsem řešil otázku kompaktu nedávno, jako náhradu zrdcadlovky, na kterou pokaždé nemám místo.

Pro mne to nakonec byla Fuji X10 a jsem spokojený. Na trhu je toho více, Canon G15, Canon G1X (velký čip), Nikon P7700, Panasonic Lumix LX7, nějaké Olympusy a spousta dalších.
    Je to hlavně o tvých preferencích, co chceš fotit, v jaké kvalitě, jak hodně si chceš hrát s funkcemi a ručním nastavením ...

Oja

Nováček Avatar uživatele Mirek M
    Registrace
    Dec 2016
    Fotografií
    477

No já nevím, mně se osvědčil Fuji M1. Je pohotový a lze s ním v podstatě vše a ani nebudí pozornost třeba na street foto.
    Mirek M

Podobná témata

1. Kompakty: pomoc při výběru fotoaparátu
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-02-2012, 12:58
  2. prosba o pomoc s výběrem fotoaparátu
    Od nibo v sekci Zrcadlovky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-09-2010, 12:42
  3. Pomoc s výběrem