reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
reklama

Téma: Barva pozadí fotogalerie

29.9.2013 07:43
RellikNavazuji nové téma na základě http://www.digimanie.cz/forum/showthread.php/2936-Hodnoceni-fotek-5-vs-10-hvezdicek?p=27826#post27826
Jako barvu pozadí bych volil neutrální (tmavší) šedou, jakou má v defaultu například firefox při zobrazení pouze fotky:

Případně mít na výběr z více skinů a každý by si vybral ten "svůj" (např.: bílá, světle šedá, šedá, tmavě šedá, černá...) Dole je nějaký výběr skinů, ale je tam jen jeden bílý pro desktop a jeden pro mobilní zařízení (který navíc nefunguje - bílá stránka).
29.9.2013 08:00
Helmuth fon BukwiczJsem pro volný výběr skinů.Ať si každý přizpůsobí a vybere sám,jak se mu líbí...
29.9.2013 08:04
Karel PolívkaJen doplním - defaultně bude barevné schéma s bílým podkladem jako teď. Případná barevná variace bude možná někdy později, a to i podle toho, zda o ni bude v tomto tématu větší zájem.

Roletové menu ve spodní liště a mobilní skin - to je skin pro vBulletin, diskuzní fórum, kde funguje. Tato lišta je společný prvek obou těchto enginů (resp. využívá jej galerie), bohužel to propojení není dokonalé a lepší to už nebude, což je i důvod pro plánovanou změnu, aby to tu nezamrzlo.
29.9.2013 08:08
Karel Polívka[QUOTE=Helmuth fon Bukwicz;27828]Jsem pro volný výběr skinů.Ať si každý přizpůsobí a vybere sám,jak se mu líbí...[/QUOTE]
Tzn. máte zájem o jakou barevnou konfiguraci? Každý skin znamená z hlediska dlouhodobé údržby díky postupným aktualizacím práci navíc, takže v úvahu do budoucna přichází nějaký další (tmavý?) coby alternativa k defaultu, ale plejáda vícero různých skinů na výběr nikoli.
29.9.2013 08:42
Helmuth fon BukwiczAno.Zájem bych o výběr nějaký takový možnosti měl.Pokud má možnost si člověk vybrat dle svého výběru z nějakých skinů,v náhledech,prohlížení fotografií,jistě by to bylo fajn.Jsem pro,proč by ne.Pokud by to ale byl nějaký nákladný a příliš pracný problém,pro tento serwer,nikterak na tom samozřejmě netrvám.Jsem spokojen s tím,tak jak to zatím je...
29.9.2013 09:30
didrikJa by som bol za zmenu defaultu: z bieleho na sedy. Totizto teraz fotografie optimalizujem prave na default, co ma najviac pouzivatelov. Preto by som si u seba ani nemenil default skin. Vzdy si vyskusam, ako by foto vyzeralo na bielom podklade, trebars ci biela farba oblohy v B&W, ci oblakov nesplyva s pozadim, ci jej netreba dat oramovanie, zmenit odtien. Nahlady musim robit aj preto, lebo foto na bielej vyznie inak, ako na sedej (V SW so sedym pozadim a UI upravim expoziciu a pri teste na bielom zistim ze sa mi javi ako tmava). Cele je to samozrejme diskutabilne a podla vlastneho gusta. Aj s bielou sa kludne da pokracovat.
8.10.2013 09:47
SymbioOsobne sa prikladam k sedemu pozadiu. Celkovo si myslim, ze staci obmedzeny pocet - biela + varianty sedej.