Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Jaký byl váš první digitální fotoaparát?

Neregistrovaný (0)|3.2.2010 01:02
Tak ten TwinGate byl také můj 1st... :-) První model byl 2 MPx, a ten druhý byl 3, ale bylo to samé, jen přepočítané na 3!!! Šumělo to jak ruskej televizor, ale za dobrého světla z toho vždy něco vylezlo a dalo se to pak v PC "doladit", event. domalovat :-). Ale po filmovém Zenitu to byl děs, stál tuším? přes 7 tisíc... Také brzy šel, vystřídal jej Oly 4000, a to už byl super stroj!!! A pak Konica A2 - no bomba!!
A teď hledám mouchy na 5D MkII... - sem teda dopad :-).

[quote=Neregistrovaný;1637]před x lety jsem se nechal zlákat reklamou a koupil 3Mpx foťák Twingate, to že ty fotky z něj vypadaj dobře mi vydrželo asi 2 měsíce, po dalším půl roce šel z domu a já se stal věrnej značce canon, a jsem stále až do dnešních dnů.[/quote]
focusx (76)|3.2.2010 19:37
Olympus s 0,8MPx a pevným objektivem, modelové označení už nevím, ale jeho optika byla výborná, měl výborné barevné podání a na tu dobu i kvalitní velký display.
Petrbike (32)|9.2.2010 12:25
Na první digi focení jsem používal v roce 1997 Olympus 1400 L, který měl rozlišení 1,4 mega, a 3 * zoom. Díky dobré optice fotil nádherně, rozlišení ho moc nelimitovalo. Ale na suché články vydržel tak 15 fotek. Ovšem paměťová karta tehdy o moc víc nepobrala...