Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Panasonic DMC-TZ18

slamape007 (3)|2.7.2014 17:43
Ľudkovia,
ešte raz sa obraciam s veľkou prosbou na všetkých s dobrou vôlou pomôcť.
Jedná sa mi o download firmware akéjkoľvek verzie pre fotoaparát Panasonic DMC- TZ18 Súčastne je tam v.1.0. Neide mi o žiadne zvyšovanie verzie ale potreboval by som odskúšať aparát s funkčným softwarom lebo sa mi vyskytla porucha stabilizátora (oznámená na display ). Preto vlastne je jedno aká verzia to bude prípadne aj súčastná 1.0. Internet som pregooglil ale keď som aj našiel dajaký link na download tak bol neplatný alebo nefunkčný. Postupy upgrade som nejaké objavil tak to dúfam zvládnem.
Takže ešte raz veľká prosba o typ, link a pod.
Peter
sblasko (133)|2.7.2014 22:39
The Lumix DMC-TZ18 (also known as the DMC-ZS8 in the USA) nema jiny firmware ako ten co je nahraty vo fotaku. Jednoducho nevydali jiny, podobne je na tom aj LX7.
Vsechny fw. su tu: http://panasonic.jp/support/global/cs/dsc/download/index.html
slamape007 (3)|3.7.2014 13:19
Ahoj sblasko,
bohužial tam v tabulke nenajdeš TZ18 v žiadnej verzii ani v.1.0. Už som z toho blázon z toho googlovania.Manželka povedala že mi vyhodí notebook von oknom.

Pomóóóc
Peter
sblasko (133)|3.7.2014 20:35
Ahoj Peter
No ved ti pisem ze TZ18 rovnako ako LX7 nema jiny fw. ako ten co je vo fotaku. Ten link som ti dal len pre istotu, aby si si mohol sledovat, ci nahodou nevydaju novy fw. prave pro tvoj typ. Potom by sa tam objavil link na download. Ak mas problem so stabilizaciou tak reklamuj fotak, novy fw. ak by aj existoval, ti nepomoze. Good luck.
slamape007 (3)|3.7.2014 23:53
Ahoj sblasko,
ja predsa nepotrebujem vyššiu verziu ako je vo foťáku v.1.0 a nechce sa mi veriť že nie je táto verzia niekde v obehu. Veď aj v servise ju musia používať pri opravách software. Píšeš že v prípade poruchy stabilizátora mi firmware nepomôže. To máš s tým nejaké skúsenosti? Poraď !

Peter
Komo (840)|4.7.2014 07:14
No ved napis priamo do Panasonicu a opytaj sa ich na to. Alebo chod do nejakeho servisu. Tam ti hadam povedia co tomu je a kolko by stala pripadna oprava.