Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Sony Cyber-shot WX5 oprava či koupě nového?

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

jsem trouba, tady je plné rozlišení
    https://dl-web.dropbox.com/get/Camer...hvQiGH3rKR2P0Q

tak či tak už to asi nikdo nemusíte řešit, vidím to na nový foťák ..jeden z Olympus XZ-10 nebo Nikon P330 .... Fuji XF1/XQ1 už jenad můj limit.
    i když si teď ale mám vybrat jen ze dvou tak je to stále těžká volba....v recenzi tady zvítězil Olympus, na druhou stranu Nikn je mi tak nějak sympatičtější a líbí se mi u něj že je možné připojit k němu Nikon mobilní adaptér WU-1a na vzdálené ovládání...kdyby tohle uměl i Olympus tak bude jasná volba on...takhle jsem na vážkách.....na to jediný tohel bylo dobrý za komančů...člověk koupil to co bylo a byl spokojenej ža něco má :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Dec 2012
    Fotografií
    71

Tak je to na tobe, kolikrat to ovladani vyuzijes? Za to pomaly ten fotak bude porad, jinak jsou ale dost vyrovnane.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

No právě... Jedině vzít třeba na Alze a vyzkoušet.... je pravda že kolega má být RX200 a v podstatě dálkové ovládání nevyužije...u Nikonu se mi líbí ten větší čip ale zase pomalost mě bude určitě rozčilovat.... Ach jo :-)

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Nov 2012
    Fotografií
    1

Ved si ten Nikon vyskusaj a uvidis. Mozno tebe ta rychlost bude stacit . V testoch sa pise, ze je pomaly, ale to je vzhladom ku konkurencii. Kto si tie testy neprecita, nevie o tom a nemusi mu to vadit. Nedavno som bol v kontakte s jednym pankom a ten ho pouzival aj ako sluzobne cvakatko. Fotil len na Auto a bol z neho nadseny.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

no to je přesně to co já vlastně hledám, jde mi hlavně o automatiku a JPEG a kvalitní video, manželce bude rychlost připadat v pohodě a třeba se to nějakou novější verzí FW aspoň trochu vylepšilo...neví se jaká je aktuální verze?...v testu je 1.0

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Dec 2012
    Fotografií
    71

bez si ho uz zkusit nekde do kramu a hotovo. Kazde srovnani je vzhledem k necemu jinemu a kazdy ma jine naroky. Tohle teoretizovani a opisovani 100x zmineneho je uz bezpredmetne, vlastni zkusenost je nejlepsi informace. Jak jsem psal tyhle vyprodejove kompakty maji temer v kazdem obchode s elektronikou (electroworld, datart, fotolab, spacil...) v kazdem je aspon jeden dva modely k vyzkouseni.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

tak jsem nakonec koupil Nikon P340, v úterý přijde tak snad budu spokojenej :-)...díky všem za rady

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

tak jak psal KOMO....třeba mi rychlost NIKONu P340 bude stačit a stačí mi naprosto, fotky super a pro moje běžné používání je vše naprosto dostačující

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Oprava starého nebo koupě nového
    Od PetrEr v sekci Kompakty
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 09-01-2014, 15:19
  2. Sony Cyber-shot DSC-HX20V
    Od Pheorinos v sekci Kompakty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-07-2013, 11:21
  3. Sony Cyber-Shot DSC-HX5 a konkurencia...
    Od Ghost_sk v sekci Kompakty
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 09-04-2010, 14:17
  4. SONY DSC-W350 Cyber-Shot
    Od Palmr v sekci Kompakty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-02-2010, 23:34