Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Kompakty: fotak na cesty

Neregistrovaný (0)|8.4.2015 19:00
Tazatel: tomas

Znění dotazu: Ahoj,
mam dotaz: Rad bych pořídíl fotak na cesty, kde neni misto na zrcadlovku ( nejsem fotograf ani amater :) mam tyto ocekavani: 1 maly, 2 vydrz baterie, 3 odolnost 4 rozumny pomer cena/vykon. Videl jsem outdoorove fotaky, nicmene jsou většinou velke a trochu se bojim, ze objektiv neni nijak zakryt. V případě poškrábání, nalepeni nečistoty budou všechny fotky NOK, nebo to mají nějak vychytaný ? Nechci davat fotak do dalsiho pouzdra, sacku apod. chci ho mit v kapse. Jsou nejake fotaky, ktere se dobijeji pomoci např. USB kabelu, stejne jako telefon? nechci sebou tahat dalsi adapter pro dobijeni Lion baterie. Popripadne uvazuji o koupi externi baterky z ktere se da nabijet mobil, GPS, a treba i tento novy fotak... diky za rady, tipy
Komo (840)|9.4.2015 17:49
Ja som myslel,že outdorove fotaky sú malé. Uveď aspoň jeden,ktorý si pozeral.
Čo je to NOK?
Rellik (1136)|9.4.2015 18:12
[QUOTE=Komo;37318]Čo je to NOK? [/QUOTE]
NOK je už celkem zaužívná zkratka "Not OK" (není dobré, zmetek...) v podstatě všude. Já tak třeba v práci značím zmetkové výrobky... :)
kultus (1295)|9.4.2015 18:14
napadlo mne 'ne OK' ale je to pro mne taky novinka. Za ty roky co chodim na ruzna fora to vidim poprve...
...rozumny pomer cena/vykon? Co nejdriv napsat tu cenu? Porad dokola to same...
Komo (840)|9.4.2015 18:44
[QUOTE=Rellik;37319]NOK je už celkem zaužívná zkratka "Not OK" (není dobré, zmetek...) v podstatě všude. Já tak třeba v práci značím zmetkové výrobky... :)[/QUOTE]
Fu,to mi odľahlo.Už som sa zľakol, že mal na mysli "vídeňské knedlíčky".