Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Canon G16 vs. Sony RX100 vs. Fuji X30 vs. XXX a nebo rovnou bezzrcadlo

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Myslim tim cenovou kategorii okolo RX100 a jejich konkurentu - tedy starsi svetelne kompakty, pricemz do RX100 nepujdu. Nejake to makro by to mit melo.

Kompromisy ano, ale nesmi to byt schvalnost. Pokud Olympus neumi delat rychle AF, tak to pochopim, pokud ma problemy s videem, tak si reknu, ze to je trosku divny, ale budiz. Pokud vsak Sony nepouzije dotykovy display, kdyz to neni nic, co by vyrazne zvysilo cenu, protoze ho maji a umi ho pouzit i u starsich modelu. Tak mi to vadi. Vadi mi nedostatky, ktere jsou z duvodu odliseni od jinych modelu a ktere se pouzivaji jako vymluva na nizsi cenu a argument pro koupi modelu z vyssi rady - tedy marketingova odliseni.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    11

Důležité je, jaké technologie výrobce zvládá. To, jak si odstupňuje výrobky a cenově odliší je jeho startegie se snahou o maximalizace zisku vyvážením ceny, prodaných kusů a kapacitou výroby. Dělal bys to jinak?

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Nov 2012
    Fotografií
    1

Tak to proste je,chcú zarobiť. Mimochodom,Olympus ostrí rýchlo a s tým videom sa dá žiť. Ja dotykový displej mám, ale používam ho len občas pri ostrení zároveň s exponovanim. Ale keby aj nebol,nechýbal by mi. Záleží kto ako fotí.

Nováček
    Registrace
    Apr 2015

EM10 je velmi dobry fotak ...ma slusny hladacik. S pridavnym gripom padne do ruky ako uliaty a pritom je stale maly a beriem ho vsade...fotim s P14/P25/O45 a na fotky sa nemozem stazovat. Video aj mna trochu skrie ...nema skoro ziadne moznosti nastaveni a zmeny kvality a snimkovej frekvencie...a este mi vadi ze sa neda preostrovat pomocou dotykoveho displeja a video nema focuspeaking

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Sep 2014
    Fotografií
    8

Len aby nedošlo k omylu, jednoduchý autofocus má E-M10 naozaj bleskový, minimálne za dobrého svetla. Slabší mi prišiel ten kontinuálny, ktorý je potrebný pre náročnejšie fotenie dynamických scén, sériové snímanie alebo video.

Nováček
    Registrace
    Apr 2015

S tym A-CF suhlasim ...ten sa nechyta a ostri si ako chce

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Sony RX100 III - úžasný kompakt
    Od jozkopower v sekci Kompakty
    Reakcí: 110
    Poslední příspěvek: 16-06-2015, 19:26