Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Jaký další objektiv k Olympusu OMD E-M10 + 14-42 + 40-150

klokodak (13)|23.1.2017 17:17
[QUOTE=aragonn;44454]Sigmu 19mm jsem měl a fotil jsem právě krajinky,nyní mám Pana G 20mm a jediný rozdíl vidím v tom že s tím Pana můžu fotit večer dceru v tanečních což bych s tou
Sigmou nedal jinak na krajinu dost podobná kresba.Kdybych nepotřeboval něco světelnějšího na podobné akce jako třeba ty taneční tak ta Sigma za ty peníze stačí.
Měl jsem i Pana 25mm/f1,7 a ten jsem prodal po 2 měsících s mojí GH3 kresba horší než Sigma 19,s tou jsem byl spokojený.[/QUOTE]

Jak dobře se s Pana 20mm f/1.7 v interiérech fotí? Někde jsem četl, že tento objektiv pomaleji ostří. Stačí to třeba na ty taneční?
aragonn (55)|24.1.2017 05:12
Mám tu novější II provedení a naprosto bezproblémově tu původní nevím.A když točím video tak také žádný problém s ostřením.Poprvé jsem fotil a točil se 14 140 II to se nedalo fotky rozmazané nebo moc sumu ISO 6400 , ale video bylo mnohem lepší jak fotky.
Hanse (206)|26.1.2017 19:30
Chtěl bych se ještě zeptat: má někdo zkušenosti s objektivy od Starblitz (Starlens Rainbow)? Teď na fotoškodovi v akci a nenašel jsem žádnou recenzi, fotky...