Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nikon Coolpix P90 nebo Panasonic DMC-FZ28

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Ahojky všem, ráda bych se zeptala jaké zkušenosti máte s těmi foťáky. Rozhoduji se mezi těmito modely a zajímaly by mne vaše názory apod.
    Momentálně fotím na DMC-TZ1. Fotím především portréty, zvířata, památky,oslavy, párty apod., občas nahrazuji focení videi. Je pro mě důležitý zoom, ostrost snímků, váha a uživat. rozhraní.
    Děkuji všem moc a moc
    Odpovídat lze po přihlášení

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Vidím, že makra nejsou prioritou, tak v tom případě raději FZ28. Ale ani Nikonem P90 byste neudělala chybu.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od Milan Šurkala Zobrazit příspěvek
    Vidím, že makra nejsou prioritou, tak v tom případě raději FZ28. Ale ani Nikonem P90 byste neudělala chybu.
    Díky, je sice pravda že makra občas fotím, ale priorita to opravdu není. Podle přečtených recenzí se mi na FZ28 zamlouvá lepší světelnost objektivu, nižší váha a větší rozlišení videí a mám pocit, že i větší výdrž. P90 má ovšem skvělý zoom, možná i výklopný monitor mne trochu zaujal.

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-10-2012, 00:56
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-08-2011, 08:27
  3. Olympus SP-570 UZ nebo Panasonic FZ28
    Od Jenda222 v sekci Kompakty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-12-2008, 08:16