Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Fotíme neobvykle - A vy?

Petr S. (328)|4.3.2010 20:59
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Fotíme neobvykle - A vy?

Snímky se dají pořizovat na nejrůznějších místech - pod vodou, ve vysokých nadmořských výškách, na útesech. Kde jste ale už všude fotografovali vy? A zažili jste na nich něco zvláštního? Zkoušíte rádi nová místa? Ať už tak či tak - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
stalak (162)|7.3.2010 22:13
Tak to já určitě,protože fotím zatím pořád hlavně mobilem a to na mě "čučí"každý a zdá se mu to přinejmenším neobvyklé proč s tím mobilem mířím na tu včelku nebo kostel :D
Minulé léto jsem se kvůli kačenám na jedné přehradě u Chotěboře do půl pasu brodil vodou kolem rákosí s mobilem a chtěl je nafotit,jednomu pánovi to nedalo a oslovil mě cože to provádím.Když jsem mu řekl že fotím a on nechápavě pohlédl na můj mobil v ruce,řekl že on taky fotí,ale zrcadlovkou :D Mezitím se k nám dostala i jeho paní a častovala nás "blázny" a šla si raději zaplavat.S pánem jsem si pěkně pokecal o focení a přesvědčil ho i trochu že se dá koukat i na fotku z mobilu.Sice jsem měl z jeho gest pocit že tomu věří jako já že nafotím Ufo :) ale jinak mé počínání ve vodě a mezi plno slunícího se a koupajícího "lidstva" mě plně chápal a mé indiánské metody nahánění kačen a i jiného poletujícího hmyzu schvaloval :D