Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Víkendová diskuze: Fotografování zvířat?

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006
    Fotografií
    1

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Fotografování zvířat?

Každý, kdo někdy zkoušel fotografovat nějaké zvíře, jistě zjistil, že tak úplně jednoduché to vždy není. Fotíte zvířata a pokud ano, jaká? Máte nějaké humorné příhody? Nebo je raději nefotíte? Ať už tak či tak - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Tchutcho
    Registrace
    May 2010
    Fotografií
    1

Já už jsem tady jednou na fóru,nad Edabovými fotkami ptáčků,svěřoval,jak jsem se pokoušel vyfotit kosa na anténě.Vytáhl jsem foťák,nasadil objektiv,připravil ho,stativ taky,pomalu otevřu okno a než stačim zaostřit,tak ten pták je v čudu.Nebylo by to nic neobvyklého,ovšem,kdyby se mi tohle nestalo úplně pokaždý a stejně asi tak pětkrát.Ten jarabák tam koncertoval vždy v přesnou hodinu a vždycky pěkně dlouho,jenže já než jsem to nastavil,frnk a byl v, pryč.Pak už jsem se na něj vyflák a on tam sedí i dneska a spívá si tam a jako by nic.Vsadím se,že jestli teď vytáhnu foťák,tak zase uletí.Kašlu na něj.Jinak fotit zvířata je kumšt a já se přiznám na to nemám trpělivost.Ležet někde brzo ráno v houští a čekat,až něco příjde,to není zrovna moje.Ovšem musím přiznat,že jsem to ještě nezkoušel a ani se o to nepokusil a přitom bych možnosti měl.Možná,že se někdy přemluvím,hlavně brzy ráno vztát a vyrazím do houští na čekanou. Je to jako se vším.Člověk tomu musí přijít na chuť.

Občasný diskutér Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Feb 2007

Zvířata jsem nefotil, nefotím a zřejmě ani fotit nebudu. Není to holt moje téma, i když to v žádném případě neznamená že bych je neměl rád a když hodně zavzpomínám, existuje vyjímka co potvrzuje pravidlo a jednu letitou fotku dvou hus v přístavu mezi jachtami v archivu mám. Je ale osamocená.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele stalak
    Registrace
    Dec 2009
    Fotografií
    206

Na zvířata já nemám techniku,ale hmyzáky "makruju mobilem o sto šest,mám-li ale čas je to také kolikrát o nervy

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Fotim jen pokud se nahodou neco objevi :-) Ma trpelivost se zviraty je totiz omezena :-D

Neregistrovaný

Dobrý den!
    Zvířata občas fotím, nebo se snažím je fotit. Pes si dá říct, ale rybky v akvárku si to nenechají vysvětlit, že se mají na chvilku zastavit. Lenka

Neregistrovaný

Fotím koně. Je to krása pohybu, ale vzhledem k fotoaparátu, který je určený tak maximálně na hezké fotky z dovolené, se ne zrovna každá fotografie povede. V některém z příspěvků jsem četla, že pes si dá říct, jak který, naše neposedné štěně nepostojí a na fotoaparát štěká. Když jsem chtěla poslat fotografii kamarádce, poslala jsem jí 10 fotek s tím, že si je může složit jako pucle.
    Ivana

Nováček
    Registrace
    Apr 2010
    Fotografií
    2

Fotím děti, co se týče rychlosti, náladovosti a nevyzpytatelnosti se zvířatům skvěle vyrovnají ;-)

Podobná témata

1. Které fotky Říše zvířat se Vám nejvíce líbí?
    Od Karel Polívka v sekci Soutěž FotoVýzva
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 05-10-2010, 12:02
  2. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 16-08-2010, 06:19
  3. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-05-2010, 15:52
  4. Víkendová diskuze: Jak se učíte techniky fotografování?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 18-05-2010, 22:09
  5. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-01-2010, 09:48