Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Víkendová diskuze: Nakupování desetkát jinak?

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006
    Fotografií
    1

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Nakupování desetkát jinak?

Nakupování fotografické techniky může být jednoduché a zábavné, ale opak může být také pravdou. Upřednostňujete spíše kamenné obchody nebo e-shopy? A jaké jsou vaše zkušenosti? Vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Neregistrovaný

Zásadně obchody, možu si to ošahat, nechat si poradit, domluvit se prakticky na čemkoli.

Tož, když mám utratit dvacet-padesát tisíc, tak si k tomu Škodovi do té Prahe také zajedu, ne?

Ušetřím čas, mrknu na výstavy /aspoň dvě/ Na pivko a oběd, chodím do hospody kousek od Mánesa a karcinogení klobása na Václaváku při cestě na nádr, má taky svoje kouzlo.

Internet mi ušetří čas tak akorát k tomu abych se mohl věnovat bezpředmětným a zbytečným debatám na síti, peníze keré na internetu ušetřím vrazím do předraženého poštovného a nervy keré mi online obchody sežerou při řešení případných reklamací mi za to nestojí.

Zlatej Škoda.

Notabene, nákup něčeho eňo-ňuňo je obřad a ten si nenechám ujít.

F.Zemek

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Kupuju jak na netu, tak i v kamennych obchodech. Pokud neco potrebuju rychle, objednam to v internetovem obchodu Alfy a zajedu si tam osobne. Do 45 minut to tak mam doma i s cestou :-)

BoBo2sk-neprihlaseny

Zatial zasadne cez internet. Som z mensieho mesta,takze sluzby tu sice nemame skoro ziadne,ale aspon su o to drahsie

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Tchutcho
    Registrace
    May 2010
    Fotografií
    1

Foťák jsem si koupil na netu,páč tam byl k mání levněji,jak v normálním krámě.Věděl jsem do čeho jdu,páč jsem si ho nejdřív v tom kamenným pořádně osahal a vypruboval.Prostě nakonec rozhodla cena.Měl jsem sice obavy,ale nakonec jsem do toho šel.Můžu říct,že jsem s tím byl spokojenej a vše proběhlo bez sebemenších problémů a dokonce jsem vyvalil oči na pošťáka,když druhý den zvonil s balíkem v ruce.Ono asi k těm internet obchodům,musí člověk vědět do čeho jít a pořádně vybírat a nejít do nějaký pochybnosti,jako například platby předem a Thrung-Long a podobně.Jinak nějaký drobnosti už kupuji v normálním obchodě.Stejně tak objektiv,páč ten si chce opravdu vyzkoušet.

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Leica - ano či ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-09-2014, 14:10
  2. Víkendová diskuze: Na to nezapomenu!
    Od Michal Srna v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2011, 15:59
  3. Víkendová diskuze: O kompozici
    Od Michal Srna v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 10-10-2011, 18:34
  4. Víkendová diskuze: Zrcadlovka - Ano či ne?
    Reakcí: 72
    Poslední příspěvek: 18-06-2011, 18:49
  5. Víkendová diskuze: Vytoužené Eye-Fi?
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 28-05-2011, 18:01