www.digimanie.cz
>
>
>

Fotoaparáty Olympus pod novým majitelem ponesou značku OM System

Fotoaparáty Olympus pod novým majitelem ponesou značku OM System
, , aktualita
I když společnost Olympus už nevyrábí fotoaparáty, divize rozhodně neskončila. Nyní je pod novým majitelem, který před pár dny ohlásil další plány i nové jméno. Nová technika ponese značku OM System.
K oblíbeným
reklama
Společnost Olympus se zbavila dlouhodobě ztrátové fotografické divize, která bude hledat více štěstí pod novým majitelem. Pod názvem společnosti OM Digital Solution zahájila život počátkem letošního roku a nyní byl ukončen další významný milník. Bylo rozhodnuto o změně názvu značky, kterou budou mít nově uvedené produkty. Zatímco ty stávající si ještě ponechají jméno Olympus, novinky už budou mít označení OM System.
 
OM System logo
 
Poněvadž fotodivize Olympusu nevyráběla jen fotoaparáty a objektivy, ale i dalekohledy nebo audio rekordéry, i tyto produkty postupně přejdou na nová jména. Pokud jde o fotoaparáty, OM System chystá nový model pro Micro Four Thirds systém, ale prozatím o něm nevíme moc detailů. V doprovodném videu se mihne jen na několik sekund (časy 8:49-8:59).
 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Rode uvádí plochý klopový mikrofon Lavalier II Rode uvádí plochý klopový mikrofon Lavalier II
Společnost Rode přichází s druhou generací svého klopového mikrofonu Lavalier II. Ten přináší plochý design, takže má být ještě nenápadnější. To se má týkat i samotného klipu pro přichycení na oblečení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čipová krize u Sony roste: zastavena výroba několika fotoaparátů Čipová krize u Sony roste: zastavena výroba několika fotoaparátů
Řešení čipové krize je v nedohlednu. Situace se moc nezlepšuje a Sony dokonce tvrdí, že je horší, než se čekalo. Pozastavena tak byla výroba některých modelů a důraz se dává na novější fotoaparáty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
PNY uvedlo paměťové karty SDXC UHS-II řady X-PRO 90 PNY uvedlo paměťové karty SDXC UHS-II řady X-PRO 90
Společnost PNY představila nové paměťové karty typu SDXC UHS-II řady X-PRO 90, které jsou určeny např. pro záznam videa v rozlišení 8K. Ty slibují vysoké přenosové rychlosti až na hranici 300 MB/s.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: listopad 2021 Doporučené fotoaparáty: listopad 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
26.11.2021, článek, Milan Šurkala58 komentářů
Google Pixel 6a se nejspíše vrátí k menšímu 12MPx snímači Google Pixel 6a se nejspíše vrátí k menšímu 12MPx snímači
Google chystá i levnější verzi nového smartphonu Pixel 6a. Podle posledních informací by ale neměl dostat nový větší 50MPx senzor jako Pixel 6 a Pixel 6 Pro, ale zůstat u tradičního rozlišení 12 megapixelů. 
24.11.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů