www.digimanie.cz
>
>

Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí

Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí
, , aktualita
Německý fotograf pracuje na nové sérii, která má za úkol na jednotlivých fotografiích zobrazovat hranici mezi dětstvím a dospělostí. Chce tím poukázat na to, co se stane s dětskými sny, až člověk vyroste. 
K oblíbeným
reklama
Fotograf Sebastian Baumann, který žije a tvoří v Hamburku v Německu, má novou sérii fotografií pojmenovanou Grown. Snímky mají za úkol zkoumat hranici mezi dětstvím a dospělostí - pokud nějaká existuje. 

Každá fotografie z této série zobrazuje fyzicky dospělého člověka v momentech náhlé bezděčnosti, apatie, reflexe. Na snímcích je dospělý jedinec ztracen v myšlenkách a obklopen hračkami či předměty z dětství. Fotograf také doplňuje fotky otázkou - co se stane s našimi ranými sny, nadějemi a obavami, když vyrosteme? 
 

Své výtvory zveřejňuje Sebastian Baumann například na svém instagramovém účtu. Mimo jiné tam lze nalézt například fotografii dospělého muže v uniformě sedícího ve vaně s gumovou kachničkou, muže na parkovišti s pískovištěm a plastovými kyblíčky či osobu obklopenou bublinami z bublifuku.  
 

 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem
Adobe Research a UC Berkeley společně vyvíjí systém umělé inteligence, jehož úkolem je rozpoznávat modifikace portrétů provedené Photoshopem a najít tak falešné portréty. Dokonce je má umět i vrátit zpátky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS
Druhou novinkou společnosti Sony v teleobjektivech je nový model FE 600mm F4 GM OSS (SEL600F40GM). Přináší překvapivou světelnost F4 při 600mm ohniskové vzdálenosti, což dává tušit, že půjde o obrovský a těžký objektiv.
12.6.2019, aktualita, Milan Šurkala20 komentářů
Fujifilm instax mini LiPlay do fotky nahraje i zvuky Fujifilm instax mini LiPlay do fotky nahraje i zvuky
Fujifilm představil nový instantní fotoaparát instax mini LiPlay. Ten je zajímavý např. tím, že do vytištěné fotografie dokáže zaznamenat až 10 sekund zvuku. Potěšit má i stylovým designem a malými rozměry.
12.6.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Sony uvedlo telezoom FE 200-600mm F5.6-6.3 G OSS Sony uvedlo telezoom FE 200-600mm F5.6-6.3 G OSS
Společnost Sony výrazně zapracovala na nabídce svých teleobjektivů pro full frame CSC systém. Jednou z novinek je stabilizovaný telezoom FE 200-600mm F5.6-6.3 G OSS, který podporuje i teleknvertory.
12.6.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fotit melounem či ananasem? Fotograf vyrábí foťáky z netradičních předmětů Fotit melounem či ananasem? Fotograf vyrábí foťáky z netradičních předmětů
Britský fotograf překvapuje svými zajímavými výtvory. A nejedná se přitom ani tak o fotografie, výjimečnější je technika, kterou pro jejich pořizování používá. Zvládne si totiž vyrobit tělo fotoaparátu za použití například ananasu.
11.6.2019, aktualita, Kateřina Hoferková